Міжнародний кубок КВК поїхав до Білорусії

 

Конкурсу клубу веселих і кмітливих в нашому місті не було вже кілька років. Розмови про його відродження точилися давно, але серйозно і «без жартів» взятися за цю справу вирішили цієї весни.

Ідея провести в Корюківці гру на кубок КВК виникла у чернігівської команди «Harley Quinn’s», точніше – у її члена, нашої землячки Надії Козик. Щирі прагнення земляків підтримали молодіжна рада і міський голова Ратан Ахмедов. І вже минулої суботи, 20 травня, у Корюківському будинку культури було гамірно й весело. До міста завітали гумористичні колективи з Чернігова («7*Я»), Чернівців («Жіноча збірна Чернівців»), Маріуполя («Другая команда») та Гомеля (“Клякі”). Імениті веселуни (переможці шоу «Розсміши Коміка», регіональних Ліг Сміху, Всеукраїнської Ліги КВК, володарі безлічі нагород: Кубка і Суперкубка КВК України, Кубка Веселого Народу, учасники телепрограми «Comedy Battle» і телевізійної «Ліги Сміху») прибули, щоб взяти участь у міжнародному кубку КВК, присвяченому 360-річчю Корюківки. Свято гумору вдалося – глядачі сміялися й аплодували. А після вердикту журі стало відомо, що кубок з Корюківки поїде до сусідньої країни – його виграла білоруська команда “Клякі”. Кращим актором визнано уродженця Маріуполя, представника «Другої команди» Володимира Кушнаренка (переможці отримали ще й грошові винагороди).
Гумористичне шоу відбулося за підтримки Корюківської міської ради (відділу освіти, культури, молоді та спорту), народного депутата України Анатолія Євлахова, турфірми “Мир” та ГО “Альтернатива”. Також протягом свята працював благодійний ярмарок на підтримку воїнів-учасників АТО, а з нагоди Дня вишиванки, всі, хто завітав на КВК у вишиванці, отримали солодкий сюрпризик…

Андрій НАВРОДСЬКИЙ

Залишити коментар