Можуть бути призвані й жінки…

iЗ 1 квітня розпочнеться призов на строкову військову службу громадян віком від 20 до 27 років. Для цього виконуються підготовчі заходи, проводиться медичний огляд, буде працювати призовна комісія. Цих призваних громадян до участі у антитерористичній операції не залучатимуть – розповів  районний військовий комісар Андрій Делемень.

Ще триває другий етап четвертої черги часткової мобілізації. Вилучено три одиниці транспортних засобів (вантажні повнопривідні автомобілі підвищеної прохідності) – два з Холминського держлісгоспу та один з Корюківського. Вони направлені до військових частин. І триває призов військовозобов’язаних віком від 20 до 60 років, придатних до військової служби за станом здоров’я, та направлення їх до навчальних центрів, де передбачена підготовка з необхідних військово-облікових спеціальностей тривалістю до 40 діб. Потім направлятимуть до військових частин.
Є чоловіки, котрі ухиляються від служби. Передано до міліції матеріали щодо розшуку 35-ти осіб. Є два кримінальні провадження по фактах ухиляння від призову під час мобілізації. В цей час також можуть бути призвані й жінки, які мають військові звання та відповідають вимогам щодо проходження військової служби, та не мають права на відстрочку від призову під час мобілізації. Одна з таких жінок вже служить у райвійськкоматі.

Залишити коментар