МУЗИКА З парку заважає відпочивати

1354090132_4

Уже не вперше жителі міста та району, які потрапляють на стаціонарне лікування до ЦРЛ, висловлюються: «Нам заважає музика, яка лине вночі з центрального парку міста, з майданчика дискотеки». Про цю проблему добре знає головлікар Корюківської центральної райлікарні Сергій Пивовар. «Мені неодноразово скаржилися пацієнти на гучну музику вночі від дискотеки. Переконувався й на власному досвіді в цьому. Ось нещодавно, на День Конституції, мене терміново викликали до хворого о другій ночі. Дискотека «гупала» так, що й здоровій людині важко витримати… Ми хочемо, щоб після одинадцятої години вечора не було чути великого шуму з цього місця відпочинку. Проте, добре розумію й молодь, якій хочеться розважатися. Не так багато у Корюківці закладів, куди можна піти увечері. Я такої думки – потрібно домовлятися, тобто шукати компроміс».
При опитуванні людей старшого віку, які лікуються у Корюківці, та тих, що проживають неподалік парку, приблизно вісімдесят відсотків сказали, що знають цю проблему. Вони впевнені – її можна розв’язати, слід домовлятися. Розуміючи, що і молоді потрібне дозвілля, пропонують після опівночі зменшувати гучність звуку.
Редакція побувала у парку, де проводиться дискотека. На майданчику – чистота, хороші умови для відпочинку. За півгодини зустрілися з директором Артемом Гросем. Він сказав, що дискотека проводиться безкоштовно, молоді приходить сто – двісті осіб. Знає він, що раніше були скарги містян та пацієнтів лікарні, які перебували на лікуванні у стаціонарі, мовляв, робіть щось, аби не створювався шум від підсилюючої апаратури. А тому за останні роки звели шестиметровий паркан, а потім ще й встановили великий намет. Разом ці заходи зменшили шум від дискотеки. Погодився на те, що у пізніші години дискотека повинна працювати при меншому звукові.
Ми також дізналися, що підприємець Артем Грось у попередні роки проводив благодійні акції, не раз допомагав закуповувати посуд та набір чайників для дитсадків міста. У центральному парку у нього – головне робоче місце. А тому тут на значній площі з партнерами облаштовують, прибирають, косять траву, створюють умови для відпочинку молоді і дітей. І вони, як організатори, знаючи про те, що у Корюківці дуже мало розважальних точок, прагнуть все-таки у літню пору задовольнити молодь відпочинком у вигляді дискотеки.

Один коментар

  1. Дмитрий говорить:

    А почему в день траура молодежь веселили? Нехорошо это, не по христиански.

Залишити коментар