Микола вимагає «правильний» знак!

У редакцію зателефонував корюківчанин, який назвався Миколою і вирішив  посперечатися з працівниками ДАІ  через газету з приводу білої «цеглини»…

88

Нещодавно ДАІ надала у «Маяк» інформацію про те, що під приміщенням ЦРЛ не можна не лише паркуватися, а й заїжджати на територію райлікарні.
– Чому це я повинен дотримуватися тієї заборони, якщо заборонний знак не відповідає дійсності? – дивується чоловік. – Якщо точніше, то знак «В’їзд заборонено», який встановлено перед ЦРЛ, не відповідає тому, який затверджено у Правилах дорожнього руху. У правилах – на червоному фоні – біла «цеглина» і все. А на лікарняному знаку – червоний фон з «цеглиною» ще обведено білою окантовкою. І біля приміщення прокуратури такий самий знак. Отже, чому я повинен зважати на «неправильні» знаки?..
Інспектор ДАІ з обслуговування Корюківського району, старший лейтенант міліції Олег Солохненко повідомив, що ці знаки встановлювалися багато років тому згідно з нормами і стандартами, які діяли на той час. За цей період декілька разів змінювалися самі Правила дорожнього руху, і дорожні знаки відповідно. Але знак «В’їзд заборонено», і за Правилами дорожнього руху і за ДСТУ 4100-2002 (дорожні знаки), які діють сьогодні, має вигляд червоного фону з білою «цеглиною», обведеного білим кантом! Отож, Миколо, знак – вірний. Учіть правила!

P.S. Як повідомив О. Солохненко, Корюківська ЦРЛ звернулася в ДАІ з тим, аби погодити встановлення знаку «В’їзд заборонено» і з боку інфекційного відділення.

Залишити коментар