На Чернігівщині засудять двох міліціонерів-хабарників?

Інформує СБУ – Від робітника локомотивного депо вимагали 5 тисяч доларів

За матеріалами управління СБ України в Чернігівській області, прокуратурою здійснюється досудове розслідування кримінального провадження за фактом вимагання та одержання неправомірної вигоди працівниками лінійного відділення міліції.
У грудні 2014 року співробітники СБУ викрили та припинили протиправну діяльність міліціонера, який вимагав 5 тисяч доларів США від робітника локомотивного депо, обіцяючи йому уникнення відповідальності за вчинене ним кримінальне правопорушення – крадіжки. Хабарника затримали одразу після одержання 15 тисяч гривень – частини неправомірної вигоди. У ході досудового слідства встановлено, що міліціонер діяв у змові з начальником лінійного пункту міліції, який підбурив колегу по роботі до отримання хабара. Наразі другому міліціонеру оголошено про підозру у скоєнні злочинів, передбачених ч.2 ст.190 (шахрайство) та ч.4 ст.27, ч.3 ст.369 (пропозиція або надання неправомірної вигоди службовій особі) Кримінального кодексу України. Триває досудове розслідування.
Шановні громадяни! Нагадуємо, що в Управлінні діє «гаряча лінія» — (0462) 676-208. За цим номером телефону жителі Чернігівщини мають можливість повідомити про факти вимагання коштів та інші корупційні діяння посадових осіб. Інформація, яка надійде за цим номером, обов’язково буде перевірена. За результатами перевірки згідно з чинним законодавством будуть прийняті відповідні рішення.

Залишити коментар