На футбольних полях району

Наші «побили» киян

Корюківський «Авангард» на своєму полі приймав київський «Рубікон». Гра нашої команди відзначалася динамізмом, і на 25 хвилині перший м’яч потрапив до воріт суперника. Автором голу був Ігор Троцик. Після кожні три-чотири хвилини наші спортсмени обстрілювали ворота гостей, та гольові моменти використати сповна не вдавалося. У другому таймі супернику вдається перебудувати свою команду. Це зробив капітан команди Андрій Гусін, син видатного футболіста, який багато років грав за «Динамо» Київ. Було кілька нібито й вдалих контратак у «Рубікона», тільки жодна з них не завершилася взяттям наших воріт. Футболісти «Авангарда» знову активізуються. Один з його нападників безперешкодно проходить до штрафного майданчика. І ось за мить м’яч стовідсотково міг би побувати у воротах киян, та суддя фіксує «порушення» поза грою, якого, на думку багатьох, не було. Трибуни реагують невдоволенням. Хтось голосно викрикує, що все – таки правда є. І буквально за хвилину Роман Вовк знову вражає ворота «Рубікона». Корюківські футболісти не зменшують обертів. На 86-й хвилині Олександр Яловець блискавично забиває третій гол. Наші перемагають з рахунком 3 : 0.

Ще одна перемога «Фаворита»
На савинківському полі свою силу та техніку планували показати футболісти «Десни-2». Раніше у Чернігові вони грали з іменитими суперниками, часто йшли з поля переможцями. Тільки у Савинках футболісти нашого «Фаворита» довели, що вони міцний горішок і з ними, периферійними деб’ютантами, потрібно рахуватися. Отже, перший тайм наші земляки завершили з рахунком 1 : 0. У другому – не вдалося реалізувати кілька гольових моментів, але згодом Сергій Кугук таки забив другий гол. І чернігівські спортсмени одну з контратак завершилася вдало. Рахунок матчу 2 : 1 на користь корюківчан.

«Патріот» показав силу
У тринадцятому турі на першість району з футболу брали участь усього чотири команди. Корюківський «Ветеран» не зміг прибути на гру, а тому його супернику семенівському «Колізею» зарахували автоматично перемогу і він отримав три очки. Холминський «Патріот» був сильніший за «Урожай» і переміг з рахунком 2 : 1, а корюківський «Фаворит» вісім разів забивав у ворота перелюбської «Зорі», проте сільські футболісти не відповіли жодним голом. 14-й тур, останній, відбудеться у неділю 3 вересня.