На футбольних полях

«Патріот» показав характер

У черговому турі першості району зіграло шість команд. Команда «Урожай» із Сядриного добре протистояла корюківському «Фавориту». У неї особливо відзначалася оборона. Цей поєдинок завершився нічийним результатом. Оскільки у Семенівському районі нема своєї першості з футболу, то команда «Колізей» з Семенівки виявила бажання грати на Корюківщині. Зустрічалася у Холмах з місцевим «Патріотом», який показав характер. Наші земляки багато атакували, намагалися демонструвати кращий футбол. І це у них виходило: на чотири забитих м’ячі у ворота суперника семенівці не відповіли жодним. Сильнішими були і сахутівські футболісти, які зустрічалися з командою «Зоря» з Перелюба. Забили три голи, а перелюбці – тільки один.

«Фаворит»
обіграв «Ревну»
Семенівська команда «Ревна» у вищій лізі області грає кілька років. Старожили. І цього разу приїхали до Корюківки помірятися силою з деб’ютантом «Фаворитом», який «показав зуби»: на перших порах матчу майже з кожною п’ятихвилинкою збільшував рахунок. І вже на 25 хвилині він був 4 : 0 на його користь. Тільки вкінці першого тайму пропустили гол. Другий тайм теж проходив з повною перевагою. Було ряд гольових моментів для «Фаворита», але він їх не використав. Авторами голів у нашої команди в цьому матчі стали Сергій Кугук, Єгор Шемет, Олександр Синюта і Дмитро Науменко. На сьогодні у «Фаврита» п’ять очок, і він посідає гідне місце у турнірній таблиці вищої футбольної ліги області.