На районній сцені – Білоруси збирали друзів

23 березня наш район вкотре відвідали білоруські артисти, які  давно полюбилися корюківчанам. Зала районного будинку культури була заповнена глядачами вщерть!

DSC_0001

Делегація з 12 осіб прибула у рамках 29-ої міжнародної соціально-творчої програми «Чорнобильський шлях – дорога життя». Цьогорічний виступ наших сусідів проходив під гаслом «Мир во всем мире» і був присвячений 70-річчю Великої Перемоги та білоруському Року молоді. Зустрічали артистів голова райдержадміністрації Віктор Чернуха і начальник відділу культури і туризму Юлія Сита. Керівник і автор програми Катерина Далідович переказувала вітання і захоплення нашими дітьми, учасниками «Ритму» та танцювального колективу РБК, які відвідали сусідню державу на новорічні свята та висловила сподівання, що наступного разу білорусів подивують юні скрипалі-віртуози з Корюківської школи мистецтв ім. О. Корнієвського.
Концерт минув на одному диханні! Весело, енергійно, завзято. Долоні глядачів червоніли від оплесків, а обличчя сяяли посмішками. Щоправда, багато хто чекав на Едуарда Ханка – легендарного білоруського композитора і музиканта, який своєю творчістю справив неабияке враження на корюківчан. Проте цього разу планам Едуарда Семеновича завадили концерти у Москві. Україні, звідки проростає його родове коріння і, зокрема, Корюківщині, він передав своє пісенне вітання у виконанні арт-групи «By city».
Гостинні білоруси завітали до нас зі своїми хлібом-сіллю, подарунками для обдарованих, талановитих дітей і надзвичайно позитивним настроєм, якого нам усім зараз дуже бракує.

DSC_0003 DSC_0002

Залишити коментар