Найкращі читачі – гімназисти!

 

Ангеліна Панкратьєва, Нікіта Лесуненко

Шестикласник Нікіта Лесуненко і семикласниця Ангеліна Панкратьєва, учні Корюківської гімназії, вибороли право називатися кращими читачами Корюківщини в однойменному святі-конкурсі, що відбувся 26 березня у Корюківській дитячій бібліотеці серед учнів шостих і сьомих класів. Хоча з Ангеліною до останнього гідно боролася за перемогу і Марина Давиденко з Перелюба. Оскільки дівчата набрали однакову кількість балів, долю переможниці визначило додаткове бліц-опитування, у якому трішечки швидшою виявилася Ангеліна. Тож у Марини – друге місце, яке з нею розділили ще шість семикласниць: Євгенія Мірошниченко, Поліна Васько і Юлія Єременко з Корюківської ЗОШ І-ІІІ ст. №4, Світлана Савченко з гімназії, Маргарита Тоніца із Забарівки і Карина Турас з Холмів. Третє місце серед семикласників посіла Анна Задорожна з міської четвертої школи. Друге місце серед шестикласників – Олександра Дзюїна (гімназія), третє – Вікторія Осадча (Корюківська ЗОШ І-ІІІ ст. №1).
Усі 19 учасників змагалися у літературному конкурсі і міні-контрольній з української мови, а також представили свої улюблені твори. Дехто з дітей розповідав про обрану книгу своїми словами, деякі – власними віршами, інші – створили яскраві презентації. Усі учасники конкурсу отримали подарунки і ще довго чаювали з бутербродами та солодощами у «BOOKіторії». Організатори конкурсу вдячні за підтримку читаючих дітей підприємцям: Максиму Станіславському, Майї Куманик, Анатолію Лесуненку, Олександру Гаврюшу, а також учасникам вокального колективу «Ритм» – за чудовий пісенний супровід.

В обласному святі-конкурсі «Діти, що читають – майбутнє України», який відбувся 27 березня у Чернігові, Корюківщину представляли гімназистки: Олександра Дзюїна, 2 (6) клас і Ангеліна Панкратьєва, 3 (7) клас. Найкращим читачем області стала Олександра Дзюїна! Вітаємо Сашу і бажаємо успіхів на фестивалі дитячого читання «Книгоманія», який відбудеться у травні у Львові!

Гімназистка Олександра Дзюїна – найкращий читач Чернігівщини серед учнів шостих класів. Вітаємо!

Фото Наталії Рубей

Залишити коментар