Найважливіша зустріч

9 червня на центральній площі міста зібралися люди, щоб зустріти ще п`ятьох бійців, які повернулися із зони АТО.41_3

41_2

Максим Осадчий повернувся з АТО  Маленька Вікторія міцно обіймає тата. Ледве дочекалася, поки його привітають люди, що зібралися на центральній площі міста. У мами сльози радості на очах, вдома чекають рідні,але у цю мить він – тільки її! Ось вона – найважливіша зустріч. / Фото автора

 

 

41_6

Зліва направо: Валерій Соловей (с. Бреч), Леонід Назаренко (с. Б.Слобода), Максим Осадчий (м. Корюківка), Олександр Хобел (с. Бреч), Олександр Глінко (с. Охрамієвичі)

Цього разу – з пирогами і «міцненькою». Забрав хлопців з Києва приватний підприємець Віктор Величко. Майже о пів на дев`яту вечора автівка прибула у Корюківку. Хлопцям дякували, дарували квіти. Усі разом заспівали Державний Гімн.
І хоча цього разу тих, хто прийшов зустрічати демобілізованих із зони АТО, було значно менше, ніж минулого, але зустріч була теплою. Найбільше її чекали, звісно, рідні. Вікторія Осадча, притулившись до батька, ніяк не відпускала від себе рідну людину. Без сліз розчулення важко було спостерігати за всім цим. Але увесь трагізм ситуації в тому, що дівча могло б і не розлучатися з батьком, якби дорослі своєчасно змогли зберегти мир на нашій землі. Але… З неоголошеної війни вона чекала тата, як тисячі дітей України.
«Чому всіх АТОвців так не зустрічали?» – чулося у натовпі. Бо немає ідеального світу. Де б усіх шанували і вшановували однаково, зустрічали тими ж словами і емоціями. Головне, щоб від відмінності – не змінювалася суть: усі, хто захищав єдність нашої держави – герої! Важливо, щоб це розумів кожен! 41_141_7

4 коментарів

 1. вуж говорить:

  Сколько сепаратистов завалил? A у сепаров нет маленьких красивых девочек?
  Что вы творите…!

 2. партизан говорить:

  Заткнись мразь кацапская, не нам украинцам нужна эта война, а вам, тварям. И не его вина что быдло ордынское напало на нашу страну.

 3. Ната говорить:

  Если война вам не нужна, зачем деньги на войну собираете?

 4. Ната говорить:

  Что-то у папочки нет радости. Наверное вспомнил, как убивал детей в АТО, как забрасывал гранаты в жилые дома.
  Пусть расскажет дочке.

Залишити коментар