Наказ військового комісара корюківського районного військового комісаріату

03.03.2015                               м. Корюківка                           № 33

Про призов громадян на строкову військову службу

1. Відповідно до пункту 17 частини першої статті 106 Конституції України, на виконання Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», указу Президента України від 17 лютого 2015 року № 88/2015 «Про строки проведення чергових призовів, чергові призови громадян України на строкову військову службу та звільнення в запас військовослужбовців у 2015 році», з 1 квітня по 30 травня 2015 року проводиться призов громадян на строкову військову службу.

2. Явці на призовну дільницю Корюківського району для призову на строкову військову службу підлягають усі громадяни 1995-1997 років народження, яким в період чергового призову виповниться 20 років, а також громадяни, які народилися у 1988-1997 роках, у яких закінчилась відстрочка від призову або не призвані раніше на строкову військову службу з різних обставин.

3. Усі громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути на призовні дільниці за адресою: м. Корюківка, вул. Г. Костюк, буд.20 у встановлений час з документами, що зазначені в повістках.
Громадяни, які не отримали особистих повісток для призову на строкову військову службу зобов’язані прибути до районного військового комісаріату 2 квітня 2015 року, та мати при собі документи, які посвідчують особу.

4. Усі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають на території Корюківського району, зобов’язані негайно повернутись до місця постійного проживання та прибути у районний військовий комісаріат для проходження призовної комісії.

5. На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» керівники підприємств, установ, організацій, в тому числі навчальних закладів, незалежно від їх підпорядкування і форм власності, зобов’язані відкликати призовників з відряджень для забезпечення своєчасного їх прибуття на призовну дільницю.

6. Громадяни, які ухиляються від призову і не з’являються за повісткою до військового комісаріату, несуть відповідальність згідно з законодавством.

Військовий комісар
Корюківського районного
військового комісаріату
підполковник
А.М. ДЕЛЕМЕНЬ

Залишити коментар