Нам виповнилося – 85!

Так склалося, що день народження  газети «Маяк» (кінець травня) фактично співпадає з Днем журналіста (6 червня). Тож професійне свято у нас завжди – «два в одному». А цьогоріч воно було особливим, бо привітати «маяківців» прибули чудові люди, гарні друзі з сусідніх редакцій – менської, сновської (тобто щорської), городянської, семенівської, чернігівці – з «Вісника Ч» та видавництва «Десна». А також – найпопулярніші герої наших публікацій: представники місцевої влади. Отримали ми й багато подарунків, серед яких ну дуже потрібні нам знаряддя праці – сучасні потужні фотоапарати: від народного депутата України Анатолія Євлахова та голови обласної ради Ігоря Вдовенка.

   Щиро дякуємо всім – усім за подарунки і привітання. Їх отримали  багато – і усно, і поштою (звичайною та електронною). Нехай усі сердечні побажання багатократно помножаться і розділяться між усіма нами – відданими прихильниками газети «Маяк»!

    А помічники нашого нардепа, треба сказати, вразили чудовим почуттям гумору, подарувавши зверстану першу сторінку «Маяка» за травень 2031 року! Саме тоді корюківському виданню має виповнитися 100 років! Натяк зрозуміли –  найближчим часом треба чекати збільшення пенсійного віку, років так до 70-ти… За цей час, переконане креативне оточення нашого обранця, газета встигне наростити тираж до 60 тисяч примірників, виходитиме не менше, ніж на 26 сторінках і подаватиме винятково хороші новини (погані, не без нашої допомоги, залишаться у минулому). А анонси, які вони розмістили на передовиці, навіть нам і не снилися… Наприклад, про дохід на душу населення Корюківщини у понад півмільйона доларів, фінал Ліги Чемпіонів УЄФА на корюківському стадіоні, як супердосвідчені фахівці у нашій лікарні рятували екс –президента США Барака Обаму та про працівників пошти, котрі на великій швидкості (порушують!) розвозять по селах  «районку» на крутих іномарках.

  А головна подія, яку наші колеги винесли на першу полосу – про відкриття у місті нового дитячого садка. У публікації сказано: «Усе своє життя «Маяк» відстоював права маленьких корюківчан, особливо -2016 року, коли над дошкільною освітою нависла чергова загроза. Корюківська громада не забула про це, тому до 100- річчя нашої газети побудувала у місті по вулиці Бульварній, 6 новенький дитсадок – саме там, де колись намагався шукати правди «Маяк», у приміщенні колишньої міської ради. А назва нового закладу – «Маячок».

  Ну що ж, нехай все справдиться… І наше видання впевнено та не менш весело і цікаво зустріне своє століття!1_1 1_2

 

2 коментарів

  1. виктор говорить:

    здоровья Вам и Благ!

  2. Оленка говорить:

    Еще пару лет реверансов перед мэрией, и читать “районку” будет просто некому.

    Ребята, при всем уважении, нет у вас актуальных тем, и хромает изложение!

Залишити коментар