Нарешті злодюжка отримає «строк»

Силою забрав у діда 70 гривень і «загримів» у СІЗО

Молодик вимагав у односельця гроші «на чарку», а коли той відмовився, повалив, притис горло і витяг злощасні гривні з кишені жертви.

26 серпня молодий житель Шишківки опинився на порозі 74-літнього сусіда не спроста – прийшов за грошима. Попросив «десятку». Старенький витягнув гроші з кишені сорочки, з-поміж інших купюр вибрав потрібну і простягнув її прохачу. «Давай «двадцятку!», – вимагав молодик. Старенький відмовив. Зі словами: «Щас я сам заберу», – сп`янілий чоловік накинувся на сусіда. Тримаючи за шию, витяг його у двір, повалив на землю і, натиснувши на горло однією рукою, іншою заліз у кишеню і витягнув гроші. Вийшов з двору. Підвівшись, старенький забіг до іншого сусіда і вони вдвох намагалися наздогнати злодія, який спокійно прямував дорогою. Подружня пара, біля оселі якої проходив сп`янілий молодик, побачила, що вдалині, наскільки можуть, біжать два діди і галасують, мовляв, зупиніть злодюгу. Чоловік з дружиною повалили вимагача на землю, відняли гроші та повернули їх скривдженому односельцю. Викликали міліцію. Патрульні, що прибули негайно, забрали злодія до відділення.
Свою кримінальну «кар`єру» 25-річний річний житель Шишківки розпочав ще у 2007 році, коли вперше потрапив до міліції за розбій і пограбування. Перебуваючи на обліку у нарколога, він час від часу «піднімав градус», з кожною наступною чаркою змінюючись на очах. «Тверезий – тихий, визнає свою провину, кається, а через певний час, після вживання спиртних напоїв, потрапляє до нас знову, – розповідає слідчий Корюківського РВ УМВС Світлана Бондаренко, яка веде справу, – якщо переглянути його історію, то сценарій один: напився, вкрав, потрапив у тюрму» .
За даними міліції, чоловік ще у травні за аналогічний злочин отримав строк – три роки умовно. Прецедентом стали 60 гривень. Але, як кажуть, не пройшло півроку і злодюжка знову зажадав даремних грошенят. Цього разу, через 70 гривень, які він силою забрав у літньої людини, відправиться відбувати покарання у місце позбавлення волі на реальний строк. Яким він буде, вирішить суд. Допоки відносно злодія обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Житель Шишківки перебуває у Чернігівському СІЗО.

Залишити коментар