Наш «Авангард» перемагає «Металіста»

Футболісти харківського «Металіста» у турнірній таблиці Федерації футболу аматорів України займають перше місце. І, судячи за їх поведінкою, до Корюківки на минулих вихідних приїхали здобути легку перемогу, оскільки знали, що команда на далекій периферії. Та футболісти «Авангарду» з перших хвилин почали атакувати. І вже на 19 –й – блискавично забивають гол у ворота харків’ян. Суперник докладає неймовірних зусиль. Здається, що ось-ось перехопить ініціативу, та це не вдається, оскільки оборонці «Авангарду» показують кращі зразки захисту. Перший тайм завершується з явною перевагою господарів. І в другому – наші футболісти частенько турбують воротаря гостей. У харків’ян здають нерви – вони уже безпідставно звинувачують суддю у полі, що той підсуджує. Тільки свою гру не вирівнюють, залишають багато «дірок» на полі і біля воріт, якими і скористалися наші нападники. Створили кілька гольових моментів. Одну зі стрімких атак завершують успішно – 2 : 0. Дев’яносто хвилин «авангардівці» показували безкомпромісний, атакуючий футбол. І тільки у час, який додав суддя, харків’яни забивають гол престижу. Отже, наші футболісти у чергове порадували своїх уболівальників.
А от корюківському «Фавориту» не повезло: зустрічалися у Бахмачі з місцевою командою, у якій грають окремі сильні футболісти, що раніше виступали за ФК першої ліги України. Матч завершився 3 : 1 на користь господарів. А до цього «Фаворит » у двох матчах з сильними командами, чернігівською «Нікою» і «Зернопромом», отримав по очку, оскільки досягнув заслужених нічийних результатів – 0: 0 та 2 : 2.