Влада Коробко виборола черговий титул на всеукраїнському конкурсі

5 листопада у Луцьку відбувся конкурс «Міс Принцеса України», в якому брали участь красуні зі всієї України. Чернігівщину представляла уроджениця Корюківки Влада Коробко. За найголовніший титул сьомого за ліком Національного конкурсу краси та можливість представляти Україну на Міжнародному конкурсі краси «Miss Princess of the World» у Чехії  змагалося 22 учасниці.

  «По-секрету» наша землячка розповіла, що, порівнюючи конкурси «Королева України» і «Міс Принцеса України», між ними є помітна різниця. За участь у першому, всі учасниці робили грошовий внесок (і не маленький!). А під час останнього – все було безкоштовно, навіть 2000 гривень відшкодували за дорогу.

  – Підготовка до фіналу проходила в Луцьку, в заміському комплексі “Зелений гай”. Нас дуже гарно зустрічали, смачно годували. І дівчата виявилися доброзичливими, що у нашій професії зустрічається рідко, адже ми – конкурентки!

     На конкурсі, каже, влаштували нереально круте шоу, виступали лише «зірки»: співали Дзідзьо зі своєю командою, дівчата з групи «Армія», гурт «MMDance» та народна співачка Ірина Шабан. А ведучим був шоу-мен Діма Коляденко. Програма конкурсу включала чотири дефіле: у футболках з логотипом конкурсу, під час якого кожна учасниця розповідала про себе і своє місто; у коктейльних сукнях, купальниках червоного кольору та у вечірньому вбранні. Після третього виходу було відібрано десять фіналісток і почалася процедура нагородження…

– У такі хвилини я завжди дуже хвилююся, – зізналася Влада. – Переможницею конкурсу оголосили киянку Катерину Раскову, потім називають інших… Коли  нас залишилося лише троє,  чую, що я отримую титул «Друга Віце-міс Принцеса України- 2016»! І зараз не можу передати ті відчуття, які пронизали все моє тіло… Це було якоюсь казкою: стоїш така гарна, на тебе одягають корону та стрічку з написом, всі аплодують, дівчата обіймають, вітають… Я дуже щаслива, що носитиму цей титул!

9_6

Влада Коробко

  У доважок до титулу Влада Коробко отримає з грошового фонду конкурсу ще й «призові» у розмірі 20000 грн., які, стверджує, віддасть на благодійність – дітям з онкозахворюваннями.  Дівчина вдячна усім, хто її підтримував, вірив у неї. Ми ж бажаємо нашій землячці і надалі впевнено рухатися до своєї мети і «тримати марку» нашої Чернігівщини!9_1 9_2 9_3 9_4 9_5

Андрій Навродський

Фото надані Владою Коробко

Залишити коментар