Наші легкоатлети вибороли 5 місце

У Броварах, під Києвом, 15 січня відбувся Чемпіонат області з легкої атлетики в закритих приміщеннях. Вихованці Корюківської ДЮСШ вирішили не втрачати можливості помірятися силами з іншими 15-ма командами області.

Вирушили в складі: Анастасії Єременко, Карини Павленко, Марини Макаренко, Андрія Богдана, Олексія Петрикея, Сергія Кравченка, Євгена Сотника, Павла Кошового Павла, Євгена Зеленого, Костянтина Мілейко Костянтина та Антона Бугая.Найближчими до перемоги були: С. Кравченко та М. Макаренко, які з бігу на 3000м посіли відповідно 2 місце і 3 місця серед юніорів і жінок; Є.Сотник- з цієї ж дистанції серед старших юнаків виборов 3 місце; К. Павленко- 3 м з бігу на 400 м., А. Єременко- 2 місце серед юніорок в штовханні ядра. Є. Зелений та П. Кошовий у своїх вікових категоріях посіли 4 місце в штовханні ядра. За участі всіх цих спортсменів, команда Корюківської ДЮСШ зайняла 5 загальнокомандне місце.

Велика вдячність керівництву ФАТ Слов’янський, за надану можливість тренуватись в спортивному комплексі «Олімп». Також хочеться подякувати випускникам Корюківської ДЮСШ, які завжди знаходять можливість допомогти в досягненні кращих результатів.

Роман Лисік, М. Макаренко – супроводжуючі тренера команди

Залишити коментар