Наші музиканти зустрілися з Олександром Гоноболіним!

Олександр Гоноболін – заслужений артист України, скрипаль, диригент, композитор, всесвітньовідомий автор численних творів для оркестру, ансамблю, скрипки, фортепіано. Його надзвичайні композиції із задоволенням виконують учні Корюківської школи мистецтв. А нещодавно нашим скрипалям випала честь особисто познайомитися з легендарним композитором – 28 жовтня у Києві на концерті переможців Міжнародного інтернет-конкурсу дитячої струнно-смичкової музики «Чарівні смички». «Віоліночки» не осоромилися перед метром музики – ще влітку вони вибороли І місце у цьому конкурсі.
Показали хороші результати юні піаністи, учні викладача по класу фортепіано Ірини Мостович, які взяли участь у ІІ Всеукраїнському конкурсі-фестивалі «Українська естафета творчості» – і повернулися з перемогами: третьокласниця Дарина Безсмертна – ІІ місце, другокласниці Олександра Москаленко і Марія Литвиненко – ІІІ місце. Ансамбль скрипалів «Віоліночки» (викладач Олена Мельничук, концертмейстер Вікторія Корінь) нагороджено найвищою відзнакою конкурсу – гран-прі!
1 листопада на запрошення Менської музичної школи корюківські «Віоліночки» дали концерт у Менському будинку культури, де нашим музикантам влаштували теплу зустріч. Це такий собі творчий обмін досвідом, який був цікавий і корюківчанам, і менянам.
Учні, викладачі школи мистецтв і батьки вдячні відділу освіти культури, молоді і спорту Корюківської міської ради за постійну підтримку творчих починань дітей, за сприяння у розвитку їхніх здібностей. Бо, як відомо, талантам треба допомагати…

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Залишити коментар