Наші переможці

8 грудня у Чернігівському обласному художньому музеї ім. Г. Галагана відбулася дев’ята урочиста церемонія нагородження переможців обласного конкурсу «Благодійник року» ім. меценатів Тарновських. Десятки й сотні небайдужих до долі інших мешканців Чернігівщини людей щодня приходять на допомогу ближнім: сім’ям, що потрапили у скруту, переселенцям, малозабезпеченим, закладам освіти, культури, охорони здоров’я, воїнам АТО тощо. За результатами цьогорічного конкурсу переможці отримали відзнаки у семи номінаціях.

Ольга Кияшко, Олександр Левицький

Зокрема, у номінації «Благодійник року — регіональна бізнес-структура» відзначено АТ «Слов’янські шпалери – Корюківська фабрика технічних паперів» (генеральний директор Віктор Мурай) та агрохолдинг «Урожай» (генеральний директор Олександр Левицький). У номінації «Благодійник року — кращий волонтер» – мешканку села Сядриного Ольгу Кияшко.

Анастасія Савенко, учениця 5-Б класу Корюківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, перемогла у Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнка «Рідна країна – безпечна країна: як треба поводитися на дорогах!»

Анастасія Савенко


Цей конкурс проводився Українською асоціацією працівників бібліотек для дітей та Громадським рухом Миколи Томенка «Рідна країна» з метою формування у дітей основ безпеки дорожнього руху, культури поведінки на вулиці. Анастасія Савенко була запрошена для нагородження в м.Київ до обласної бібліотеки для дітей. Багато теплих вітань та гарних подарунків одержала талановита юна художниця від організаторів конкурсу.

 

Залишити коментар