Навчання еменесників

Що за «неслухняні воєнні» налякали містян?

Минулого тижня у центрі Корюківки біля п’ятиповерхівки, що по вулиці Шевченка за готелем, зібралося більше десятка людей. Жінки розмахували руками, емоційно висловлювалися: «Що трапилося? Чому пожежники покрівлею будинку ходять? У формі дивній…» Дехто вже збирався йти до мера скаржитися на «неслухняних воєнних», які нічого жителям п’ятиповерхівки не пояснюють. Згодом виявилося, що цього березневого дня наші корюківські еменесники демонстрували свою готовність…


… 22 березня вулицею Шевченка мчала пожежна машина. Люди, які проходили мимо, стривожилися: «Де горить? На якій вулиці? Куди поїхали?.» За якусь мить автомобіль зупинився біля багатоповерхівки на вулиці Шевченка, 56. З нього по-армійському дуже швидко вийшли вогнеборці у касках. Одягнули захисні дихальні апарати з кисневими балонами. Ще за мить розгорнули і проклали магістральний і робочі лінії для подачі води. За кілька хвилин уже перебували на горищі (а це майже шостий поверх), де виднілися умовні вогонь і дим. З поставленим завданням швидко й уміло справилися.
У ці дні, з 19 по 23 березня, корюківські чергові караули пожежно–рятувальних підрозділів проводили практичні заняття щодо відпрацювання дій по гасінню умовної пожежі. Відбувалися вони у кількох багатоквартирних будинках нашого міста. Узгоджено і чітко разом з ними діяли інші служби – газова, екстреної меддопомоги, інші. Тут же перебували начальники пожежно-рятувальних загонів, які дії молодших колег оцінили на «добре». Задоволення не приховував і начальник частини 18 пожежно-рятувального підрозділу, капітан Андрій Савицький: «Добре справилися хлопці з завданням!»

Фото Віталія Остапенка

Залишити коментар