Не бійтесь стоматологів!

Лікар-стоматолог Марина Бабич зі своїм щасливим пацієнтом, корюківчанином Володимиром Головачем

Стоматологія – дитяча мрія 33-річної Марини Бабич.
Вона змалку бачила себе лікарем!

Марина Олександрівна закінчила Україн-ську медичну стоматологічну академію у Полтаві. Щоправда, одразу після школи не вступила на омріяну спеціальність, але не здалася – пішла вчитися на медсестру! Рік затим працювала у психіатричній лікарні. А згодом вступила вже на стоматологічний факультет.
Перші її пацієнти – жителі Кременчука. У цьому місті Марина Бабич жила і працювала десять років: у 1-й міській стоматполіклініці ортопедом і стоматологом-терапевтом – у приватному стоматкабінеті. Чотири роки тому М. Бабич отримала ІІ кваліфікаційну категорію за спеціальністю «Ортопедія».
Минулого року молодий лікар з 6-річною донькою Євою повернулася у рідне місто і з травня працює вже на власне ім’я у Корюківці – відкрила свій стоматкабінет. Марина Олександрівна зізнається: це була дуже непроста справа, але чоловік, розуміючи її фанатичну любов до обраної професії, підтримав дружину.
У неї багато пацієнтів: і дітей, і дорослих. І багато задумів щодо власного зростання, як лікаря. Майже щотижня лікар відвідує нав-чальні курси у Чернігові і Києві, цікавиться новаціями, відчуваючи потребу у саморозвитку. Багато чого бере для професійного озброєння! Приміром, кожен знає, що є люди, які панічно бояться стоматологів. Щоб долати цей страх ще у дитинстві, Марина Олександрівна вже замовила матеріали для різнокольорових пломб для дітей, які зверху покриваються ще й спеціальним лаком зі смаком вишні! Лікар переконана: дитина перестане боятися, бо чекатиме на веселу кольорову посмішку і приємний післясмак. На дорослих такий «спосіб» не діє – кольорові пломби розраховані лише на молочні зубки.

Залишити коментар