Не зачіпайте кота!

І знову – сказ?

2 травня у Савинках сталася неприємна пригода. Двоє чоловіків спілкувалися на лавочці – чарочка за чарочкою, під смажену рибку… Один – місцевий, другий – приїхав до матері в гості з Сосниччини, нині там мешкає у подруги. І де він узявся, той злий кіт, що вкусив приїжджого за ногу?

 Великий кудлатий друг наш менший, мабуть, теж захотів посмакувати рибкою, а чоловіки виявилися не дуже гостинними. Як усе відбувалося, достеменно невідомо. Проте, саме сосниччанина тварина добряче вкусила за ногу. Чоловіки, розлютившись, «приговорили» нахабу до смертної кари і швиденько «поховали».

44-річний постраждалий згодом таки звертається до сосницької лікарні, медики про цей факт повідомили Корюківську сан­епідстанцію, а ті – ветмедицину. Як розповів газеті начальник районної ветеринарної служби Олександр Ващенко, спеціалісти відразу виїхали на місце пригоди та відкопали кота. Але взяти на аналіз матеріал не змогли, бо ображені чоловіки так «постаралися», що розтрощили бідоласі усю голову (для дослідження береться мозок). Тому нині з’ясувати, чи був кіт хворим на сказ – неможливо. А лікуватися постраждалому доведеться «по повній програмі».
Олександр Іванович нагадує, що тварину, котра когось вкусила, не можна вбивати протягом 15 діб. Саме стільки часу знадобиться, аби дізнатися, чи хвора вона на сказ. Інакше, доведеться проходити складний дороговартісний курс лікування, мо’ й даремно…

Залишити коментар