Невикористану субсидію за опалення можна отримати лише грошима. І тільки до 1 вересня

Зекономлені кошти субсидії на послугу газо- та електропостачання для індивідуального опалення у нашому районі мають право отримати більше двох тисяч сімей, але заяви подали лише 912. Поспішіть, інакше гроші будуть повернуті державі.

Як пояснили у районному управлінні соціального захисту населення, і в цьому році продовжується реалізація програми монетизації частини невикористаних сум субсидій. Це означає, що після закінчення опалювального сезону сім’ї, які для опалення використовують електроенергію чи природний газ та станом на 1 травня 2018 року на рахунку мають невикористану суму субсидій – можуть одержати зекономлені кошти. Виплачують суму, що в еквіваленті не перевищує вартості 100 куб. м природного газу (695,79 грн.) або 150 кВт•г електричної енергії (135 грн.). Якщо родина заощадила більше 100 кубометрів газу – все одно отримає лише за 100 куб.м. Списки таких сімей із зазначенням сум невикористаної субсидії ще до 1 червня були передані управлінню соцзахисту населення газо- та електропостачальними організаціями. Право на отримання компенсації за ощадливість на Корюківщині мають понад 2,2 тис. сімей, але станом на 7 серпня заяви подали – 912. Деякі громадяни думали, що зекономлені кубометри можна буде, як у минулі роки, витрачати влітку, тому й не подавали заяви. Але відтепер у неопалюваний період більшості споживачів треба платити самим, бо субсидія їм не виходить.
Щоб отримати кошти, необхідно до 1 вересня 2018 року подати до управління соцзахисту населення відповідну заяву (при собі мати паспорт, номер банківського рахунку для зарахування коштів). А у сільській місцевості заяву можна подати через уповноважену особу сільської (селищної) ради. Хто не встигне це зробити, кошти втратить.

Залишити коментар