Нічний розбій у тихому селі

Як розповіли слідчі районного відділення поліції, до їхньої чергової частини 2 жовтня через телефонну лінію на номер 102 надійшло тривожне повідомлення. У ніч з 1 на 2 жовтня невідомою особою вчинено розбій у селі Воловики, що біля Забарівки, пограбовано жінку 1937 року народження. Пізніше було встановлено, що вночі до Ганни Севастянівни, як звуть цю жінку, почав стукати у двері якийсь чоловік. Вона не відчиняла, питала – “Хто там, це ти, Саша?” (так звали її онука). Зловмисник знав її онука і підтвердив, що то він… Хазяйка відчинила і поплатилася за це. Непроханий нічний гість почав з погрозами вимагати гроші: “Я знаю, що у тебе є, торгуєш полуницями…” Розбійник погрожував різати її і катувати праскою. Бабуся злякалась і віддала, що у неї було. Заволодівши 1800 гривнями та мобільним телефоном “Нокіа”, нечестивець після цього зник…
Слідчо-оперативна група поліції виїхала на місце злочину, проводила розшукові дії у селі, подвірний обхід. Виявили, що напередодні до однієї місцевої жінки близько 12 години ночі приїздив колишній співмешканець її доньки. Особу його було встановлено. Далі оперативними заходами встановили і місце перебування того чоловіка. А четвертого жовтня під закінчення робочого дня його і затримали у селі Чернігівського району. На той час зухвалець бабусин мобільник вже продав. До нього було застосовано запобіжний захід – тримання під вартою. Дав показання. Цей чоловік, сорокарічний Віталій, одружений, має неповнолітню дитину, з його слів – працює на будівництві у Києві. Проживає у Борзнянському районі, сам уродженець Вінницької області. Раніше неодноразово був засудженим за майнові злочини, останній раз вийшов з місць позбавлення волі 2010 року.
Розслідування продовжується. Кримінальним провадженням дії цього Віталія попередньо кваліфіковані як розбій з проникненням до житла і застосуванням погроз щодо вчинення насильства, небезпечного для життя і здоров’я… Покаранням за такий злочин передбачається позбавлення волі від 7 до 12 років з конфіскацією майна. Тобто злочин належить до особливо тяжких.

Залишити коментар