Ніна Коморна – директор Холминської школи

Ніна Коморна

З 2 січня у Холминській ЗОШ І-ІІІ ст. – новий директор. Обраного головою об’єднаної територіальної громади Олександра Шевчика змінила на шкільному посту Ніна Коморна, яка прийшла у школу з посади директора Будинку творчості дітей та юнацтва.
Ніна Василівна – місцева, їй 45 років. У 1990 році закінчила із золотою медаллю Холминську середню школу. Навчалася у Чернігівському педагогічному інституті, вчитель початкових класів. У 1993-му повернулася у свою школу вихователем групи продовженого дня. Два роки (з 1997-го по 1999-й) працювала вихователем у чернігівському притулку для неповнолітніх, а потім знову – вихователем групи продовженого дня у Холмах. У 2008 році перейшла на посаду методиста у Холминський будинок творчості дітей та юнацтва, який за рік і очолила. На посаді директора БТДЮ Ніна Коморна працювала 10 років.
– Ніно Василівно, як вам на новому місці?
– Важко було розлучатися з колективом БТДЮ, де ми працювали однією сім’єю, мали спільні погляди, дихали в унісон. І нам вдалося створити дружну і теплу атмосферу у колективі, яка була рушійною силою для творчого розвитку дітей і натхненної роботи їхніх наставників. Великий шкільний колектив, а це – 31 педагог, 20 техпрацівників і 297 учнів, теж хотілося б об’єднати в єдине ціле. Бо, вважаю, що порядок і успіх там, де згуртованість.
Скажу лише, що поки моя діяльність як директора більше господарська – щоденні клопоти, які потребують рук і роботи. Літній період планую використати для вивчення нормативної бази, хочу побувати у досвідчених колег, перейняти щось корисне для нашого закладу. Добре, що з усіх питань маю потужну підтримку в особі досвідченого заступника з навчально-виховної роботи Ольги Михайлівни Демченко. Колектив школи вдячний за підтримку і нашим меценатам, які не забувають школу і завжди навідуються з подарунками. Так, на свято Останнього дзвоника депутат районної ради Олексій Іллюченко подарував закладу принтер, Холминський лісгосп – фотоапарат, колишній випускник школи Андрій Авдієвський – макет автомата Калашникова для шкільного предмета «Захист Вітчизни». Селищний голова Олександр Шевчик вручив пам’ятні подарунки випускникам школи, а агрохолдинг «Урожай» – найменшеньким, першачкам. До речі, 1 вересня ми чекаємо на поповнення шкільної родини – набираємо два перші класи, а це 39 дітей.

Коментарі закриті.