Новенький джип – на села, оргтехніка -лікарям

Корюківський Центр первинної медико-санітарної допомоги поповнився новеньким джипом «Рено Дастер» і оргтехнікою, необхідною для впровадження реформи охорони здоров’я. Такий подарунок медикам зробив народний депутат України Анатолій Євлахов, який 10 січня відвідав Корюківку і поспілкувався з медиками. У лікарні народного депутата А. Євлахова, міського голову Р. Ахмедова, голову РДА О. Мірошниченка зустрічали головні лікарі: ЦПМСД – Світлана Лещенко і ЦРЛ – Сергій Пивовар.

Анатолій Євлахов (у центрі) на зустрічі з медиками

Економний автомобіль вартістю близько 400 тисяч гривень Центр первинної медико-санітарної допомоги отримав за рахунок державної субвенції на соціально-економічний розвиток територій, так звані депутатські кошти. Оскільки автопарк Центру дуже зношений, такому подарунку медики надзвичайно раді! Джип високої прохідності, який може долати розбиті і розмиті автошляхи, обслуговуватиме сільське населення Корюківщини. Депутат також посприяв у виділенні 180 тисяч гривень на придбання оргтехніки, а саме: 15 ноутбуків і 9 одиниць комбінованого обладнання (три в одному: принтер, сканер, копір).
Анатолій Євлахов відзначив позитивні зміни, які відбулися останнім часом у Корюківській лікарні, і висловив сподівання, що спільними зусиллями медзаклад стане найкращим серед лікарень госпітального округу. Депутат, зокрема, пообіцяв, що всіляко сприятиме, аби кожен із семи районів його виборчого округу цьогоріч отримав по новенькому флюорографу. Головний лікар ЦРЛ Сергій Пивовар попросив депутата допомоги у забезпеченні лікарні сучасними апаратами УЗД, ремонті інфекційного та пологового відділень, облаштуванні моргу. Лікарі ж турбувалися про удосконалення державної програми «Доступні ліки», висловлюючи свої побажання, та ділилися власним баченням надання якісних медпослуг населенню.
Міський голова Ратан Ахмедов відкрив завісу деяких амбітних планів міста, серед яких – запровадження електронної черги у лікарні та створення електронної бази даних пацієнтів, а також будівництво двох стадіонів у Корюківці (на базі гімназії і першої міської школи), ін.
Наостанок головний лікар Корюківської ЦРЛ Сергій Пивовар провів екскурсію оновленими приміщеннями райлікарні для делегації на чолі з нардепом. Анатолій Євлахов цього дня побував і у Корюківській школі мистецтв ім. О. Корнієвського, де на нього з новорічно-різдвяними вітаннями чекали юні таланти нашого міста.

Залишити коментар