Новоріччя минуло спокійно. Або – майже…

01Про це повідомили представники всіх «екстрених» служб району.

Так, на щастя, без пригод і виїздів минув Новий рік у рятувальників. А у «швидку» почали дзвонити вже за декілька днів після свята – з «постноворічним синдромом». У приймальне відділення райлікарні поступали здебільшого з побутовими травмами, підковзнувшись на льоду чи впавши вдома. Щоправда, 2 січня, о нічній порі, по меддопомогу зверталася жителька одного з сіл району, яку побив п’яний чоловік. Так, мабуть, привітав з Новим роком… Жінка, за словами медиків, теж була у стані алкогольного сп’яніння. Отримавши консультацію лікаря, вона відмовилась від госпіталізації. По місту теж не обійшлося без побутових сімейних сварок і легких тілесних ушкоджень.
Робота «даішників» у новому році розпочалася дорожньо-транспортною пригодою, яка сталася 4 січня на перехресті міських вулиць Шевченка і Вокзальної, біля прокуратури. «ВАЗ-2106» по слизькій, непотрушеній пісковою сумішшю, дорозі виїхав на зустрічну смугу і зіткнувся з «Фольксвагеном». Обидва водії – тверезі, обоє автомобілів зазнали механічних ушкоджень.
І найприємніша новина – у пологовому відділенні! 1 січня, зранку, тут з’явилася на світ дівчинка, друга дитина у родині корюківчан! З початку року (станом на 5 січня) мешканців Корюківщини побільшало на шістьох малюків: трьох дівчаток і трьох хлопчиків.

Залишити коментар