Новий військком – про мобілізацію і ситуацію

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Андрій Делемень

З 20 січня приступив до виконання службових обов’язків призначений військовий комісар районного військового комісаріату підполковник Андрій Делемень.

Кореспондент при зустрічі з ним поставив перед новим керівником місцевого органу військового управління кілька ознайомлювальних запитань.

– Андрію Михайловичу, звідки ви родом, де служили?
– Родом з Городні, вік – 41 рік, раніше був військовим комісаром Бобровицько-Носівського об’єднаного районного військкомату. Брав участь в антитерористичній операції в Луганській області. Одружений, дружина працює бібліотекарем, маємо п’ятирічного сина.
– Якщо коротко і просто – що там зараз з мобілізацією?
-Виконуються заходи часткової мобілізації військово-зобов’язаних, за визначеними військово-обліковими спеціальностями. Буде вилучення транспортних засобів визначених типів і марок (вантажних автомобілів і дорожньо-будівельної техніки).
– А яка ситуація на кордоні нашого району з сусідньою недружньою державою?
– Я не прикордонник, але ситуація там контрольована.

 

НАКАЗ №12
військового комісара Корюківського районного
військового комісаріату від 21.01.2015р.

Про часткову мобілізацію

Згідно з Указом Президента України від 14 січня 2015 року № 14/2015 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 20 грудня 2014 року «Про деякі оборонно-мобілізаційні питання», у зв’язку з поширенням проявів тероризму на території України, що призводять до загибелі мирного населення, військовослужбовців і працівників військових формувань та правоохоронних органів України у східних регіонах держави, концентрацією угруповань військ (сил) зі значним наступальним потенціалом на території Російської Федерації поблизу державного кордону України, загрозою нападу, небезпекою державній незалежності України, з метою забезпечення оборони держави, відповідно до пунктів 1, 17, 20 частини першої статті 106 Конституції України Президентом України оголошено часткову мобілізацію

НАКАЗУЮ:

1. Всім офіцерам, прапорщикам, мічманам, сержантам, старшинам, солдатам та матросам запасу, що мешкають на території м. Корювіка та Корюківського району, які мають мобілізаційне розпорядження або при отриманні персональної повістки військового комісаріату з’явитися в строк на пункти, вказані в їх мобілізаційних розпорядженнях або персональних повістках.
Військовозобов’язаним, тимчасово проживаючим на території м. Корювіка та Корюківського району, негайно прибути до місця постійного проживання і прибути в пункти, вказані в їх мобілізаційних розпорядженнях, а при неможливості – в військовий комісаріат по місцю перебування на військовому обліку.
2. Офіцерам, прапорщикам, мічманам, сержантам, старшинам, солдатам та матросам запасу, які не мають на руках мобілізаційного розпорядження і не отримали повістку військового комісаріату, з моменту оголошення мобілізації повинні самостійно прибути до Корюківського районного військового комісаріату для уточнення облікових даних та проходження військово-лікарської комісії. В період проведення часткової мобілізації їм забороняється зміна місця проживання без дозволу військового комісара.
3. Особи, що підлягають призову відповідно до пункту один цього наказу, офіцери, прапорщики, мічмани, сержанти, солдати та матроси запасу при прибутті по мобілізації мають мати при собі документи та особисті речі, що вказані в мобілізаційних розпорядженнях та персональних повістках.
4. Керівникам підприємств, установ та організацій, незалежно від форм власності та відомчої підпорядкованості, забезпечити явку працівників в строки на пункти збору, що вказані в мобілізаційних розпорядженнях або в персональних повістках.
5. Керівникам підприємств, установ та організацій, незалежно від форм власності та відомчої підпорядкованості, забезпечити доставку справної автотранспортної, дорожньо – будівельної, підйомно – транспортної та іншої техніки в строки на пункти збору, що вказані в часткових нарядах.
Громадянам – власникам засобів транспорту – доставити їх в строки на пункти збору за вказівкою військового комісара.
6. Громадяни, які не з’явилися при мобілізації у вказані строки і пункти та керівники підприємств, установ та організацій, незалежно від форм власності та відомчої підпорядкованості, а також власники засобів транспорту, які не поставили у встановлені строки техніку по мобілізаційних нарядах військового комісара або перешкоджали своєчасному прибуттю громадян та поставці техніки при мобілізації, несуть відповідальність згідно з діючим законодавством України.
7. Наказ оголосити і роз’яснити на підприємствах, установах та організаціях, незалежно від форм власності та відомчої підпорядкованості.

Військовий комісар  Корюківського районного військового комісаріату підполковник
А.М.ДЕЛЕМЕНЬ

Залишити коментар