Новини і події

Помер в автомобілі

Чоловік середнього віку трудився робітником у комунальному підприємстві «Корюківкаліс». Того дня у нього поболювало серце. Відпрацювали першу денну зміну, разом з колегами чекав на автомобіль, який розвозить по місту робітників. Було пів на третю. Знову відчув болі у верхньому лівому боку. Спочатку товариші хотіли везти його до лікарні автомобілем підприємства, та стан корюківчанина погіршувався. Викликали екстрену допомогу. Коли медики прибули, то побачили чоловіка, який сидів в автомобілі УАЗ. На жаль, при огляді довелося констатувати смерть. Робітник був тверезий. Він, за словами співробітників, ніколи не зловживав спиртними напоями, захищав територіальну цілісність України у зоні АТО. На місці гіркої пригоди побували поліцейські. При огляді ними, а пізніше й експертами, слідів насильницької смерті не виявлено, тілесних ушкоджень – теж. Раніше ця особа не скаржилася на серцеву недостатність. А цього дня, кажуть поліцейські, може вплинула перевтома. Висновок медекспертів: гостра недостатність кровообігу.

Треба подовжити термін ді ї

За неповних два місяці цього року з різних причин на власників вогнепальної зброї складено 35 адміністративних постанов, за якими їх оштрафовано. А тому дозвільна система Корюківського відділу поліції нагадує: необхідно своєчасно звертатися до місцевої поліції щодо продовження термінів дії права зберігання і носіння зброї.

Не довезли
до лікарні…

55-річна холминчанка лютневого дня побувала у Корюківці, вирішила ряд своїх справ і повернулася до селища. Біля свого будинку відчула гостре поколювання у серці. Викликали карету швидкої допомоги. Жительку Холмів терміново повезли до Корюківської районної центральної лікарні. Не довезли – смерть настала у дорозі. Часом пізніше медексперти провели розтин. Як виявилося, жінка страждала на хронічні вади серцево-судинної системи.

Ударив в обличчя – утік

Міською вулицею Братчикова ішов чоловік поважного віку. Несподівано до нього підбіг молодик і вдарив в обличчя, яке відразу ж закривавилося. Старенький звернувся до поліції. Проведеними оперативними заходами правоохоронці встановили винну особу, яка проживала у середмісті. При обстеженні молодика у нього виявили психічне відхилення. Експерти дійшли висновку, що цій особі необхідно призначити примусові заходи медичного характеру. Зокрема, пройти лікування у психоневрологічній лікарні.

Залишити коментар