Бігати легко!

Під таким гаслом у Чернігові 24 вересня відбувся 2-й напівмарафон«Чернігів Нова пошта напівмарафон 2017». Масштаби цьогорічної події вразили, адже до забігу долучилося більше тисячі спортсменів, серед яких професіонали та любителі.  Спортсмени Корюківщини залучилися до цього заходу. Найкращий результат показала Туз Анастасія на дистанції 3 км серед учасників до 14 років і зайняла 3 місце.

Юні легкоатлетки Корюківської ДЮСШ (зліва направо): Софія Мірошниченко, Анастасія Туз,
Ліза Мірошниченко, Вероніка Борисенко

5-6 жовтня у м. Чернігові відбувся командний Кубок області з легкої атлетики серед чоловіків і жінок, юнаків та дівчат 2000 р.н. і молодших, в якому команда Корюківської ДЮСШ взяла участь. Дмитро Карпенко на дистанції 1000 м виборов ІІ місце (результат 3.02.5), на дистанції 3000м – І місце (10.27.0.) На дистанції 3000м Євгеній Сотник був першим (рез.10.03.0.). У штовханні ядра (5,0 кг) Євген Зелений – 1 місце (рез.11.65); Дмитро Сухий 3 місце (рез.9.95). У стрибках у довжину Анастасія Рябчун посіла 3 місце (рез. 4.54).

Легкоатлетичний крос
18 жовтня в обласному центрі проводилися відкриті обласні змагання з легкоатлетичного кросу серед учнівської та студентської молоді пам’яті В.Ф. Філіпова, в яких взяли участь 14 команд. Змагаючись з досвідченими легкоатлетами, біатлоністами, лижниками Чернігівщини, вихованці нашої спортшколи вибороли два третіх місця – Дмитро Карпенко (2км), Євген Сотник (3км). Команду Корюківської ДЮСШ представляли 23 вихованці і кожен зробив свій внесок у загальнокомандне 4 місце. Підготовкою спортсменів займались тренери Микола Кукуюк, Роман Лисік, Андрій Сахута. Дирекція спортивної школи дякує за сприяння відділу освіти Корюківської міської ради, вихованцям, батькам, тренерам.