Ножем – у серце

Страшною смертю загинув чоловік 1964 року народження, житель селища Холми…
Труп сина виявила його матір надвечір 29 червня. Спершу жінка навіть не зрозуміла, що сталося. З її пояснень правоохоронцям, вона саме повернулася з аптеки зі знеболювальним. Син попросив купити, бо останні півроку його мучив нестерпний біль. Хворів, але до лікарні не звертався. Матері не було вдома близько години, а коли повернулася, побачила сина на підлозі у кухні з ножем у грудях. Побутовий ніж встромлений у міжребер`я майже на всю довжину леза…
За даними правоохоронців, під час огляду місця події обстановка у домі була незмінена. Загиблий чоловік – непрацюючий, раніше судимий, алкоголю не вживав, конфліктів не мав. Схоже на те, що через нестерпний біль сам вкоротив собі віку у такий надзвичайно жорстокий спосіб. Поліцією відкрите провадження за ч.1 ст. 115 ККУ «Умисне вбивство». Слідство триває.
30 червня у реанімаційному відділенні райлікарні помер житель Домашлина, 1963 року народження. У медзаклад був доставлений 28 червня з діагнозом – гостре отруєння сурогатами алкоголю, внутрішньочерепна гематома. Рідні розповіли поліції, що останнім часом чоловік зловживав алкоголем. Судово-медичною експертизою встановлено, що причиною смерті стала цереброваскулярна хвороба з артеріальною гіпертензією, що спричинило набряк головного мозку і крововилив нетравматичного ґенезу.

Залишити коментар