Нумо, хлопці!

У грудні в спортивній залі Корюківської ЗОШ №4, на виконання регіональної програми «Молодь Корюківщини», відбувся районний військово-патріотичний конкурс «Нумо, хлопці!». Цього року змагання видались, як ніколи, масштабними, адже свої силові та фізичні якості, кмітливість та знання предметів «Захист Вітчизни» та «Фізична культура» демонстрували команди трьох міських та п’яти сільських шкіл – з Сядриного, Козилівки, Наумівки, Перелюба, Олександрівки.
Програма змагань складалася з стройової підготовки, інтелектуального конкурсу, підтягування на високій перекладині та надівання протигазу. За кожен з видів змагань команда отримала певну кількість балів від журі, до складу якого увійшли: заступник військового комісара, начальник відділу комплектування райвійськкомату Олександр Кошовий, голова районної організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» Олександр Стельмах та методист відділу освіти райдержадміністрації Ірина Тосенко.
За підсумками змагань перемогу здобула команда Корюківської ЗОШ №4 (керівник Сергій Тихоновський). Ненабагато відставала від неї і команда Корюківської гімназії (керівник Юрій Шемет), показавши блискучу підготовку, майстерність і кмітливість у стройовій підготовці, інтелектуальному конкурсі та заслужено посівши ІІ місце. ІІІ місце у запеклій боротьбі завоювала команда Олександрівської загальноосвітньої школи (керівник Віктор Дорошко), показавши найкращий результат у підтягуванні на високій перекладині. Команда-переможець отримала пам’ятний кубок, грамоти, подарунки та медалі від сектору у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації. Призери змагань нагороджені грамотами, подарунками та медалями відповідних ступенів, а всі учасники отримали заохочувальні подарунки за участь у конкурсі. Захід відбувся за ініціативи райдержадміністрації, організаторами виступили: сектор у справах сім’ї, молоді та спорту, відділ освіти та райвійськкомат.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Команда-переможниця четвертої міської школи

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Залишити коментар