«О, іще одна біжить…»

lateforbus

Випадок з життяЯк молода корюківчанка, завдяки своїм ранковим пробіжкам, допомогла «Попелюшці» на автостанції

Якось зранку Оля неспішно прямувала у своїх справах поблизу щоденного ринку. З боку автостанції донеслося: «Відходить автобус такий-то…». Аж раптом її увагу привернула дівчина у красивій короткій червоній сукні, взутті на високих підборах, яка після слів диспетчера автовокзалу, чимдуж побігла до автобуса. А далі все тривало лічені секунди. Оля побачила, що елегантна «спортсменка» так стрімко мчала, що загубила навіть туфельку (Попелюшка? – Авт.) і пакет.

«Ого, оце так поспішає! – майнуло у голові дівчини. – Ладна босоніж бігти, аби лишень на автобус встигнути!» Розуміючи, що дівчина зараз поїде, а її речі так і залишаться на асфальті, Оля швидко схопила туфельку, пакет і – гайда наздоганяти. Дарма, що сама у спідниці і плащі! Як справжня жінка, встигла ще й загублене взуття розгледіти: «Таке красиве, яскраво малинового кольору…». А водій тим часом вже зачинив двері за бігункою у червоному, і автобус поїхав. Прожогом минаючи автостанцію, Оля почула, як хтось кинув їй навздогін:
-О, іще одна біжить…
А сама ж, як уявила цю картину збоку, ледь сміхом не зайшлася. Та їй вже було не до того. Активно розмахуючи руками, намагалася подати знаки пасажирам, щоб водій зупинився. Не з першого разу, але їй таки вдалося наздогнати транспортний засіб. Двері відчинилися. Захекана Оля зайшла до салону і мовчки простягла туфельку і пакет дівчині у червоній сукні. Та, здивовано глянула на неї, розгублено подякувала, і тільки тоді зрозуміла, що ці речі випали з її сумки, коли вона намагалася наздогнати автобус.
А Оля, з почуттям виконаного обов’язку, пішла у своїх справах. І подумки похвалила себе за те, що вже котрий місяць поспіль не лінується прокидатися рано, щоб пробігтися вранішнім містом. Ця звичка, виявляється, інколи може цілком згодитися на практиці…

Залишити коментар