«О, іще одна біжить…»

lateforbus

Випадок з життяЯк молода корюківчанка, завдяки своїм ранковим пробіжкам, допомогла «Попелюшці» на автостанції

Якось зранку Оля неспішно прямувала у своїх справах поблизу щоденного ринку. З боку автостанції донеслося: «Відходить автобус такий-то…». Аж раптом її увагу привернула дівчина у красивій короткій червоній сукні, взутті на високих підборах, яка після слів диспетчера автовокзалу, чимдуж побігла до автобуса. А далі все тривало лічені секунди. Оля побачила, що елегантна «спортсменка» так стрімко мчала, що загубила навіть туфельку (Попелюшка? – Авт.) і пакет.

«Ого, оце так поспішає! – майнуло у голові дівчини. – Ладна босоніж бігти, аби лишень на автобус встигнути!» Розуміючи, що дівчина зараз поїде, а її речі так і залишаться на асфальті, Оля швидко схопила туфельку, пакет і – гайда наздоганяти. Дарма, що сама у спідниці і плащі! Як справжня жінка, встигла ще й загублене взуття розгледіти: «Таке красиве, яскраво малинового кольору…». А водій тим часом вже зачинив двері за бігункою у червоному, і автобус поїхав. Прожогом минаючи автостанцію, Оля почула, як хтось кинув їй навздогін:
-О, іще одна біжить…
А сама ж, як уявила цю картину збоку, ледь сміхом не зайшлася. Та їй вже було не до того. Активно розмахуючи руками, намагалася подати знаки пасажирам, щоб водій зупинився. Не з першого разу, але їй таки вдалося наздогнати транспортний засіб. Двері відчинилися. Захекана Оля зайшла до салону і мовчки простягла туфельку і пакет дівчині у червоній сукні. Та, здивовано глянула на неї, розгублено подякувала, і тільки тоді зрозуміла, що ці речі випали з її сумки, коли вона намагалася наздогнати автобус.
А Оля, з почуттям виконаного обов’язку, пішла у своїх справах. І подумки похвалила себе за те, що вже котрий місяць поспіль не лінується прокидатися рано, щоб пробігтися вранішнім містом. Ця звичка, виявляється, інколи може цілком згодитися на практиці…

Залишити коментар

Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.