Об’єкт стратегічного значення – під загрозою забруднення!

dgfff

фото автора

Народна мудрість каже: не плюй у колодязь, бо згодиться – води напитися! А коли те джерело – не просто громадський колодязь для мешканців вулиці, а цілий водозабір для всього міста?! І все ж знаходяться нехлюї, котрі готові загидити не тільки річку чи ставок, а навіть артезіанські свердловини!

 Головний інженер комунального підприємства міської ради “Корюківкаводоканал” Володимир Резніченко і машиніст насосних установок Анатолій Редько травневого сонячного ранку провели для кореспондента пізнавальну екскурсію гарним зеленим куточком міста. Пташки співають, роса на зеленій травичці та листі дерев переливається-грає коштовними смарагдами-діамантами, хвильки хлюпочуть… Чим – не рай земний? Але що то за гидкі купи по тому едему розкидані, хто зіпсував навколишні краєвиди?! І не просто чудову весняну картину споганив, а й на чистоту природних вод зазіхає, а через них – і на здоров’я людей!

Збоку міської вулиці З. Космо­дем’янської розташований справді стратегічний для нашого немалого населеного пункту об’єкт – водозабірна споруда №2. Тут водонапірна башта і три артезіанські свердловини глибиною понад 400 метрів забезпечують живлющою чистою питною рідиною практично все місто. І от повадилися якісь негідники (мабуть же – не здалеку!) усякий непотріб навколо викидати. Зносять різне сміття, он навіть курчата загиблі валяються! До свердловин – рукою подати. Працівники водозабору постійно намагаються прибирати такі стихійні звалища, а несвідомі громадяни все несуть і несуть… Складається враження, що зловмисники від цього якесь нездорове задоволення одержують. Просто збочення, ненормальність якась! Аномалія!
Тим більше, кажуть комунальники, що неподалік на вулиці контейнерний майданчик облаштовано – носіть туди. І трактор з причепом раз на місяць вулицею їздить, вантажте свій непотріб… Ні, чомусь прямо на траву треба нагидити, під дерева і кущі, у плинучу тут річку Бреч. Біля її берега височіє спеціальний насип з табличкою – там обвалована піском камера переключення системи водогону міського мікрорайону Олексіївка. Так і з того насипу пісок крадуть! А ще деякі добродії і добродійки увечері приїжджають у цю охоронну зону машинами, п’ють-гуляють і після себе – таке сміття залишають! Тож адміністрація комунального підприємства дуже просить корюківчан, аби вони хоч на цій водоохоронній території не смітили. Бо це все рівно, наче кидати бруд у власний колодязь! Що ж тоді пити будемо?..

Один коментар

  1. Дмитрий говорить:

    Опять-таки: где милиция и месная власть? Это так только диверсанты творят. Выявлять и штрафовать таких по самое некуда и писать фамилии в газете! Не бойтесь! Люди за чистую воду только спасибо скажут.

Залишити коментар