«Очаровашки» підкорили «Срібну хвилю»!

«Очаровашки» зі своїм керівником Іриною Лагодною

З 4 по 13 червня у м. Бердянську на Запоріжжі проходив Міжнародний фестиваль дитячої та юнацької творчості «Срібна хвиля». Маленькі художники, учні Корюківської школи мистецтв, які об’єдналися у вокальний колектив «Очаровашки», стали лауреатами І ступеня з-поміж 36-ти учасників у номінації «Естрадний вокал»!
Керівник колективу Ірина Лагодна розповіла, що на фестивалі було дуже багато учасників з різних країн, які змагалися у різних жанрах: хореографія, академічний і естрадний вокал, циркове мистецтво та ін. Маленькі корюківчани не розгубилися у такому розмаїтті талантів і почувалися досить впевнено! Проживали у дитячому туристичному комплексі «Райський куточок». У поїздці «Очаровашок» супроводжували мами, бабусі і Ірина Анатоліївна. Встигли і на морі відпочити, і побувати у Бердянську з екскурсією!
– Ми дуже вдячні за підтримку міській раді, відділу освіти, культури, молоді та спорту міської ради і БФ «Слов’янський», – каже І. Лагодна. – Адже завдяки їм про наше місто і його талановитих дітей дізнаються не лише в Україні…

Коментарі закриті.