Оголошено про призов громадян на строкову військову службу весною 2014 року

Відповідно до Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», розпорядження командувача Сухопутних військ Збройних сил України від 13 квітня 2014 року № 6205, розпорядження першого заступника начальника Генерального штабу Збройних сил України від 12 квітня 2014 року № 6032/С проводиться призов громадян України на строкову військову службу.

Явці на призовну дільницю Корюківського району для призову на строкову військову службу підлягають громадяни 1996 року народження, яким в період чергового призову виповнюється 18 років, а також громадяни 1989-1996 років народження, у яких закінчилася відстрочка від призову, або не призвані на строкову військову службу раніше з різних обставин.
Всі громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути на призовну дільницю району за адресою: м. Корюківка, вул. Галини Костюк, 20 у зазначений час з документами, що вказані в особистих повістках .
Громадяни, які не отримали особистих повісток для призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути на призовну дільницю 15 травня 2014 року, маючи при собі документи, які засвідчують особу.
Всі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають на території Корюківського району, зобов’язані негайно повернутися до місця постійного проживання та з’явитися у військовий комісаріат для проходження призовної комісії.
Громадяни, які ухиляються від призову і не з’являються за повісткою до військового комісаріату, несуть відповідальність згідно з чинним законодавством.
На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» керівники підприємств, установ, організацій, комерційних підприємств, навчальних закладів, незалежно від підпорядкування і форм власності, зобов’язані відкликати призовників з відряджень для забезпечення своєчасного прибуття їх на призовну дільницю.

Військовий комісар Корюківського районного військового комісаріату, підполковник О. Саповський

До відома! Відповідно до ст. 335 Кримінального Кодексу України ухиляння від призову на строкову військову службу – карається обмеженням волі на строк до трьох років.

Залишити коментар