Операційні блоки як новенькі

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Зліва направо: В. Мурай, Н. Кононова, В. Шумілін, В. Лук`янець, С. Пивовар, В. Мартинович, В.Чернуха.

Кілька місяців працівники ПП «Будмайстер», яке очолює Олександр Сидоренко, ремонтували операційні блоки реанімаційного відділення центральної районної лікарні. Фінансувало проведення робіт ПАТ «Слов’янські шпалери – КФТП”, на що було витрачено понад 700 тис. грн.

І ось довгоочікувана мить відкриття оновленого приміщення настала. На свято завітали: генеральний директор фабрики Віктор Мурай, голова райдержадміністрації Віктор Чернуха, заступник голови районної ради Володимир Мартинович та депутат районної ради Наталія Кононова, яка вже давно, по – материнськи, опікується усіма медичними проблемами в районі. Ось таким загалом на чолі з головним лікарем ЦРЛ Сергієм Пивоваром і завітали ми минулого тижня до реанімації на оглядини. І хоча всі дуже раділи за лікарів, та найбільше світилися очі у завідуючого хірургічним відділенням Володимира Лук’янця, який цієї події чекав багато – багато років.

Будівельники зробили все на совість, а завдячуючи солідному фінансуванню, вдалося повністю переробити стелю, стіни, підлогу, встановити енергозберігаюче освітлення, довгоочікувану вентиляцію. У коридорах – замінити усі вісім вікон на металопластикові, покласти ламінат, і навіть стяжки на стінах встановили. Про всяк випадок…

Залишити коментар