Органи прокуратури змушують виплачувати зарплату

Прикриваючись складним економічним становищем у державі, окремі роботодавці вважають за можливе навіть за наявності фінансових можливостей, затримувати заробітну плату працівникам, використовуючи кошти на інші цілі. Водночас працівники не звертаються по захист своїх порушених прав, побоюючись втратити роботу взагалі.
У поточному році органами прокуратури до суду заявлено 53 позови та заяви про видачу судового наказу на стягнення заборгованості з виплати заробітної плати на суму 452 тис. грн. За рішеннями судів виплачено вже понад 146 тис. грн. За фактами безпідставної невиплати зарплати лише з початку року внесено відомості про скоєння 41 кримінального правопорушення, передбаченого ст. 175 Кримінального кодексу України.
Основним критерієм оцінки ефективності прокурорського реагування має стати досягнення мети реального поновлення конституційного права громадян на оплату праці.
Прес-служба прокуратури
Чернігівської області

2 коментарів

  1. НЕСТОР говорить:

    А как насчет прав людей которых работодатели намеренно не оформляют??Все, в том числе и наша доблесная прокуратура, знают эти предприятия и молчат. Ждут челобитных от граждан?Так их не будет, люди боятся. А самим слабо заняться защитой прав граждан?

  2. вуж говорить:

    Как это люди боятся?????? Украина – цэ Европа!!!!!!!!!! Хай москали боятся!!!!!!!!!

Залишити коментар