Останні дзвінки, ЗНО, випускні вечори

На телефонний дзвінок кореспондента районної газети – начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Холминської селищної ради Ольга Защита відповіла, що символічний і традиційний урочистий останній дзвінок у всіх школах їхньої об’єднаної територіальної громади пролунає у п’ятницю 25 травня о 9.00. Випускні вечори для одинадцятикласників у селищі Холми та селі Козилівці відбудуться у суботу 23 червня о 20.00, а для дев’ятикласників Жуклянської ЗОШ І-ІІ ступенів – у вівторок 12 червня о 21.00. У понеділок же цього тижня ще визначалися з проведенням випускних в інших дев’ятих класах. Щодо роботи пришкільних таборів, то вони розпочнуть свою діяльність з вівторка 29 травня у навчальних закладах Холмів, Козилівки і Жуклі та працюватимуть два тижні. В них намічено охопити відпочинковими послугами 203 учнів, та ще оздоровити у санаторіях 51.
А як розповіли газетяру фахівці відділу освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міської ради, свято останнього дзвінка у закладах загальної середньої освіти їхньої ОТГ теж відбудеться 25 травня, у більшості шкіл о 8.30, у деяких – о 9.00. Випускні вечори – у суботу 23 червня о 21.00, у селах Наумівка і Сядрине – о 17.00, для міських шкіл вечір на центральній площі розпочнеться о 18.30. У травні ж стартує зовнішнє незалежне оцінювання знань. Перше ЗНО відбудеться 22 травня з математики, учасники з нашого району поїдуть у місто Мену. Далі – 24 травня ЗНО з української мови та літератури у наших двох пунктах тестування: міських ЗОШ №1 та ЗОШ №4. 1 червня – з англійської мови у місті Чернігові; 4 червня з біології у Мені; 6 червня з історії України у двох пунктах Корюківки; 8 червня з географії у Мені; 11 червня з фізики та 13 червня з хімії у Чернігові. Усіх дітей будуть возити на ЗНО. Табори з денним перебуванням дітей при п’яти міських школах працюватимуть з 4 по 21 червня, при Наумівській, Сядринській, Забарівській ЗОШ – з 29 травня по 15 червня. Сезонний позаміський заклад оздоровлення та відпочинку “Зелений гай” у селі Наумівці для дітей з населених пунктів Корюківської ОТГ діятиме з 20 червня до 10 липня, там в одну зміну перебуватимуть 80 хлопців і дівчат. У пришкільних таборах планується надати оздоровчі послуги для 700 дітей, працюватимуть в них і літні мовні школи.
Стосовно актуальних справ закінчення навчального року в семи школах, котрі підпорядковані відділу освіти, культури і туризму райдержадміністрації, то методист відділу Світлана Баглай повідомила, що останні дзвінки в них пролунають теж 25 травня о 9.00. Випускні свята відбудуться 23 червня, причому для трьох випускників-одинадцятикласників Савинківської ЗОШ – об 11.00, у Перелюбській школі о 20.00, в Олександрівській – о 21.00. У трьох школах (в селах Білошицька Слобода, Прибинь та Рибинськ) проведуть випускні й для учнів, що закінчили дев’яті класи. Відпочинок у шести пришкільних таборах з денним перебуванням 195 учнів (такого не буде – у Савинках) діятиме з 29 травня по 15 червня. Школи завершують цей навчальний рік і готуватимуться до наступного, багато у чому справді нового.

Залишити коментар