Освітян району вітали «Сіверські клейноди»

Корюківщина відзначила День працівника освіти у четвер, 28 вересня. Учителі, вихователі, викладачі, тренери і працівники галузі освіти району та Корюківської ОТГ святкували разом. Бо немає різниці, до якого відділу освіти вони тепер належать, коли почесна місія плекати майбутнє – спільна…

У вітальному слові голова районної ради Віктор Чернуха назвав знаковим те, що саме 28 вересня набрав чинності Закон України «Про освіту», який, зокрема, передбачає 12-річне навчання у школі та підвищення ролі української мови в освіті. Що ще таїть у собі основний документ, за яким тепер працюватимуть освітяни, їм ще доведеться вивчити. Голова райдержадміністрації Олексій Мірошниченко побажав освітянам пережити реформу у доброму гуморі і в доброму настрої!
За благородний невтомний наставницький труд дякували присутнім секретар міської ради Світлана Олійник, в.о. начальника відділу освіти райдержадміністрації Олена Дзюба, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту міської ради Ірина Наумчик, голова районної організації профспілки працівників освіти і науки Алла Кириченко.
Серед когорти нагороджених і відзначених особливе місце відведене тим, хто віддав своє серце дітям, а віднедавна перебуває на заслуженому відпочинку. Серед них: вчитель історії Корюківської гімназії Віра Якушина – вчитель-методист, відмінник освіти, лауреат обласної премії ім. Софії Русової, яка має 42 роки педагогічного стажу, 15 з яких очолювала заклад нового типу – Корюківську гімназію. Володимир Охріменко – директор Корюківського міжшкільного навчально-виробничого комбінату, який 38 років трудився на освітянській та господарській керівних посадах, очолював Сахутівську школу. Марія Скрипка – вчитель математики Корюківської гімназії, старший вчитель з 40-річним педагогічним стажем. Марія Подлєгаєва – вчитель трудового навчання Жуклянської ЗОШ І-ІІ ст., яка 28 років віддала справі виховання та навчання дітей.
Два відділи освіти – дві премії. За вагомий внесок у розвиток освітянської галузі і значні трудові здобутки щорічною премією районної ради та райдержадміністрації імені Віталія Верещаки нагороджено: Валентину Шевчик, заступника директора з навчально-виховної роботи Холминської ЗОШ І-ІІІ ст. (І премія), Любов Трейтяк, учителя іноземної мови та історії Рибинської ЗОШ І-ІІ ст. (ІІ премія), Ніну Терещенко, керівника гуртків Холминського Будинку творчості дітей та юнацтва (ІІІ премія). За підсумками педагогічної діяльності минулого навчального року премії Корюківської міської ради удостоєні: Олена Мельничук, викладач Корюківської школи мистецтв ім. О.С. Корнієвського (І премія), Лілія Макар, учитель географії, хімії, економіки Корюківської ЗОШ І-ІІІ ст.№1 (ІІ премія), Наталія Зима, учитель історії та правознавства Корюківської гімназії (ІІІ премія).
Серед численних відзнак різних рівнів особливі дісталися і найкращим учителям району, які перемогли у районному етапі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017»: вчителю біології Корюківської гімназії Олені Левченко та вчителю початкових класів Корюківської ЗОШ І ст. №3 Тетяні Кравченко. Як лауреата районного етапу конкурсу відзначено вчителя початкових класів Корюківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Наталію Федоренко.
Окрім учителів, на святі вшанували працівників дошкілля і бібліотекарів, чиї професійні свята «сусідять» з освітянським.
Святковий настрій учасникам заходу створювали колектив «Тріумф» центру дитячої та юнацької творчості та академічний ансамбль пісні і танцю «Сіверські клейноди» Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм, учасникам якого мало місця було на сцені і в прямому, і переносному значеннях! «Сіверські клейноди» зірвали шквал оплесків і викликали море бурхливих емоцій! У складі відомого колективу співала і наша землячка Ольга Микитенко (Шаркова), яка родом з Холмів. А розпочинала Оля з вокального гуртка у Холминському Будинку школяра під керівництвом Олександра Клименка…

Фото автора

Залишити коментар