Освітяни району зустріли професійне свято

DSC_0816_новый размер

Зліва направо: Світлана Симончук, Тамара Бабич, Валентина Ситенька – освітяни Корюківщини, які першими удостоєні щорічної премії районної ради та райдержадміністрації імені Віталія Верещаки /фото автора

Минулого тижня з нагоди Дня працівника освіти у Районному будинку культури відбулися урочистості на честь великої освітянської родини Корюківщини, яка налічує у своїх лавах близько 800 працівників.

Привітати освітян завітали представники влади – заступник голови РДА Олексій Мірошниченко, заступник голови районної ради Володимир Мартинович і міський голова Ігор Матюха. Зі щирими словами привітань до своїх колег звернулися також начальник відділу освіти Лариса Остапенко і голова районної організації профспілки працівників освіти і науки України Алла Кириченко. Не оминули свято і деякі кандидати у депутати. Привітати вчительський загал – гарна нагода для кожного згадати і своїх учителів, які свого часу зробили значний внесок у формування нас, теперішніх.
Новинкою цьогорічного святкування стало вручення щорічної премії районної ради та райдержадміністрації імені Віталія Верещаки, заснованої минулоріч для відзначення кращих працівників загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних закладів району. Отож, першими лауреатами стали: Тамара Бабич – вчитель російської мови та світової літератури Корюківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (І премія), Світлана Симончук – тренер Корюківської дитячо-юнацької спортивної школи (ІІ премія) і Валентина Ситенька – заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель російської мови та світової літератури Корюківської гімназії (ІІІ премія). Кожна з цих жінок заслуговує на слова подяки від учнів, пошану від колег і окрему розповідь про себе.
Тамара Павлівна – досвідчений і авторитетний педагог, мудрий порадник – навчає своїх вихованців не лише красі і багатобарвності слова, а й іншому важливому мистецтву – бути Людиною. Щороку її учні посідають призові місця на обласних олімпіадах з російської мови та світової літератури.
Не уявляючи свого життя без спорту, Світлана Олексіївна запалює ним і своїх учнів. Маючи готовність постійно самовдосконалюватися, підвищувати свою кваліфікацію і досягати результатів, вона прищеплює ці якості і юним спортсменам, які відомі не лише в Україні, а й за її межами. Цьогоріч талановитий тренер підготувала трьох переможців у фіналі Кубка України, Чемпіонаті України з лижних гонок і двадцять двох медалістів у Чемпіонаті області з лижоролерів та кросу.
Валентина Анатоліївна, маючи добре розвинені організаторські здібності, майстерно працює з різновіковими учнівськими колективами, спільно досягаючи перемог у багатьох конкурсах різного рівня. І у цьому році підготувала переможців обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Моральний вчинок» та переможця обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови та літератури.
Гарний настрій присутнім дарували своїми виступами вихованці колективу «Тріумф» Корюківського центру дитячої та юнацької творчості та гурт «Фортуна» з м. Чернігова. Багато щирих, теплих слів було сказано «іменинникам», відзначено грамотами різних рівнів чималу когорту освітян району. Відзначено також переможців районного етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року». Цього звання у 2014 році удостоєні: Оксана Савченко, директор Сядринської школи у номінації «Директор школи», Лариса Помаз, вчитель Корюківської гімназії – «Трудове навчання», Лілія Мороз, вчитель Корюківської першої школи – «Початкові класи», Тамара Рушай, вчитель Холминської школи – «Світова література», Олександр Єрмоленко, вчитель Рибинської школи – «Географія».
Ветеранів педагогічної праці, які багато років поспіль віддавали свої знання і уміння дітям, колеги і гості свята вітали стоячи. Серед таких, ініціативних і творчих, неспокійних і терплячих, закоханих у свою справу, вчителі – фізики: Володимир Мостович (Корюківська ЗОШ І-ІІІ ст. №1) і Володимир Печерський (Забарівська ЗОШ ІІ ст.), вчитель географії Корюківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Михайло Гончаренко, вчителі початкових класів: Ганна Берека (Корюківська школа І ст. №2), Ольга Лапітан (Шишківська ЗОШ І- ІІ ст.), Наталія Кононенко (Охрамієвицька ЗОШ І-ІІІ ст.), вчителі математики: Людмила Гордієнко (Шишківська ЗОШ І- ІІ ст.), Галина Бас (Охрамієвицька ЗОШ І-ІІІ ст.), вчитель хімії Ганна Хилько (Охрамієвицька ЗОШ І-ІІІ ст.), вчитель української мови і літератури Анна Фурман (Шишківська ЗОШ І-ІІ ст.), вчитель фізичного виховання Олег Зекунов (Жуклянська ЗОШ І-ІІ ст.).
…У серці кожної людини учителю відведене особливе місце. Тому, де б ми не були, через роки і кілометри, нас завжди кличуть до себе вікна рідної школи, учительський погляд і гарні спогади про дитинство. Миру вам, любові і здоров’я, дорогі наші учителі!

Залишити коментар