Передали найнеобхідніше

фтб_новый размерПідтримка армії 

 З ініціативи народного депутата Анатолія Євлахова надано допомогу землякам, які перебувають у зоні АТО

Народний депутат Верховної Ради України Анатолій Євлахов постійно слідкує за тим, як розвиваються події у зоні антитерористичної операції у Луганській та
Донецькій областях. Першочергово уболіває за долю земляків-чернігівців з північного регіону нашої Сіверщини, де його обирали. Народний обранець цікавиться, що потрібно воїнам, які захищають територіальну цілісність України. Усе це бере до уваги, щоб по можливості допомогти. За його ініціатив та підтримки президента ПАТ «Слов’янські шпалери – КФТП” Анатолія Бондаря працівникам Семенівського райвідділу внутрішніх справ, які перебувають у зоні АТО, було закуплено найнеобхідніше – розгрузки, термобілизну, формений одяг, берці, спеціальні окуляри, чобітки… Усе це семенівським міліціонерам передав генеральний директор ПАТ «Слов’янські шпалери –КФТП” Віктор Мурай, який повідомив про те, що і десятки робітників з фабрики техпаперів тепер перебувають у зоні АТО. У перші ж місяці їм було закуплено усе найнеобхідніше, а першочергово – бронежилети, біноклі та інші засоби, які допомагають виявити терористів. І тепер на підприємстві є відповідальні особи, які цікавляться, що потрібно захисникам. Таку інформацію збирають, щоб потім закупити необхідні товари.

Семенівські правоохоронці подякували народному депутату Анатолію Євлахову за допомогу. Сказали, що вони раніше перебували у різних гарячих точках Східної України. А тепер працівники райвідділу, які стали воїнами, несуть службу на блок-постах, в інших більших підрозділах Донеччини. Вони також охороняють стратегічні об’єкти або виконують важливі завдання по збереженню територіальної цілісності України, неоднораз відзначалися у боях з ненависними терористами.

 

 

Залишити коментар