Передплачуйте «Маяк» і приходьте за призами!

У середу в редакції було весело і гамірно – прийшло багато прихильників «Маяка», щоб розіграти призи за передплатними квитанціями на наступний рік. Цього разу працівники газети приготували у якості подарунків різноманітний посуд: тарілки маленькі і великі, салатники, лотки для зберігання їжі, а також шампуні, мило, скатерті, фартух. Традиційно: десять призів плюс головний.

До речі, суперприз знайшов свою власницю безпосередньо під час розіграшу. Нею стала корюківчанка Л.О.Плющ з вул. Бульварної. Щиро вітаємо!
Удача цього разу посміхнулася: Т.І. Шеремет (сел. Холми, вул. Пушкіна, 5), Т.І. Александровій (вул. Перемоги, 16), М.В.Аніщенко (с. Забарівка), Авраменко (вул. Молодіжна 1/2), Л.П.Фірстова (Корюківка), Т.А.Лисенко (вул. Франка, 5а, кв. 35), С.А.Дюба (с. Бобрик), В.Н.Кирик (вул. Дудка, 93), А.І.Олійник (вул. Ринкова, 2/б), В.Савченко (вул. Братчикова, 26), О.Кугук (вул. Сіверська, 43).
Радіємо разом з вами! А нашим прихильникам нагадуємо, що триває передплата на райгазету. І краще поспішити, бо перед Новим роком клопотів буде стільки, що й про газету можна забути, і залишитися без найсвіжіших новин про життя району.

Обирайте «Маяк», заносьте або надсилайте квитанції на рік чи півріччя 2018 року – наступний (крайній!) розіграш відбудеться 20 грудня.

 

Залишити коментар