Перемога скрипалiв, присвячена фонду «Слов’янський»!

Минулої неділі зразковий ансамбль скрипалів Корюківської школи мистецтв ім. О.С. Корнієвського «Віоліночки» привіз додому Гран-прі ХХХVІ Всеукраїнського конкурсу-фестивалю для дітей та молоді «Весняний зорепад»!

01

Фото автора

За словами керівника ансамблю Олени Мельничук, участь у конкурсі взяли близько півсотні учасників, серед яких – вокалісти, хореографічні колективи, інструменталісти, художники, представники циркового, розмовного, оригінального, оперного та театрального жанрів, інструментальні ансамблі, а також духові, струнні, народні оркестри та ін.

«Віоліночки» виконували два твори: «Музичну мозаїку» А. Черненка та українську народну пісню «Коломийка», які вже відомі корюківчанам з останніх концертних програм. Діти зізнаються, що навіть під час виконання хвилювалися не так, як під час нагородження, коли вручали відзнаки найкращим. Ось вже й треті, другі, перші місця названо… А корюківчан серед них – нема. Та потім, коли ведучі озвучили основний вердикт журі, емоції наших артистів взяли гору: Гран-прі Всеукраїнського конкурсу «Весняний зорепад» вибороли саме наші «Віоліночки»! Наполегливістю керівників і працелюбністю дітей вони вкотре довели, що у музичному просторі Чернігівщини заслужено займають лідируючі позиції.
Викладачі і учасники колективу присвячують свою нинішню перемогу благодійному фонду «Слов’янський», завдяки якому ця поїздка у Чернігів, як і безліч інших заходів школи мистецтв, стала можливою. БФ «Слов’янський» традиційно підтримує обдарованих дітей. І це приємно!
Сповнені вражень і святкового настрою, скрипалі ще довго гуляли весняним Черніговом, милувалися красою Валу, а надвечір відвідали піцерію «Марконі». Стомлених і щасливих їх привіз додому давній приятель ансамблю, приватний підприємець-перевізник Михайло Силенок. Юним артистам було дуже приємно, коли Михайло Васильович у гучномовець привітав «Віоліночок» з перемогою, представивши їх іншим своїм пасажирам і, користуючись нагодою, запросив усіх на концерт талановитих дітей.
Вдома своїх переможців вже з нетерпінням чекали рідні. А Віктор Величко, тато однієї з учасниць ансамблю, зустрічав квітами не лише свою донечку Анастасію, а й усіх дівчаток ансамблю. Перемога запахла нарцисами…

Залишити коментар