Перемога – та 8 ноутбуків!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Оксана Самодова /фото автора

Для Оксани Юріївни – це не перша перемога у різних освітянських конкурсах. Бо свій педагогічний стаж започаткувала 1990 року, а в гімназії працює від дня її відкриття. Тож вчительський досвід має вже солідний.

Отож і переможні призи одержав їхній навчальний заклад нового типу цього разу солідні, вартісні. А розпочалося все з листа відділу освіти, який повідомив про можливість участі у Всеукраїнському конкурсі “Навчання вищої проби”, котрий восени проголосив ПАТ “Платинум Банк”. На конкурс треба було подати розробку факультативних занять з економіки для учнів восьмого класу. Підготувати їх з використанням інформаційно-комунікативних технологій, на тему: “Безробіття. Центр зайнятості”.
І вчитель географії та економіки Оксана Самодова підготувала все як слід! Подала ті розробки з дидактичним забезпеченням, з використанням учительських та учнівських презентацій і відеофільмом, створеним гімназистами. Відправили на столичну адресу цього банку. І у жовтні вже були відомі результати. Визначилося всього одинадцять переможців конкурсу по Україні, а на Чернігівщині – переможцем стала лише Корюківська гімназія!
Кількість призів визначалася організатором залежно від кількості учнів у навчальному закладі. Тож гімназія, де нині здобувають середню освіту 165 дітей, одержала диплом про перемогу та вісім комп’ютерів-ноутбуків і багатофункціональний пристрій (три в одному – принтер, копір, сканер). Тепер використовуватимуть цю техніку у навчально-виховному процесі. З чим колектив гімназії і вітаємо!

Залишити коментар