Переможці – спортсмени першої школи

Напередодні Дня захисту дітей на корюківському стадіоні «Паперовик» відбулося велике спортивне свято, організаторами якого були Чернігівський відділ Національного олімпійського комітету і обласний Центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Відкрили його голова Корюківської райдержадміністрації Олексій Мірошниченко та директор згаданого центру Ігор Ліфар.
Загалом у змаганнях брало участь 12 команд із шкіл міста та майже усіх освітніх закладів сіл району. Були запропоновані обов’язкові для усіх п’ять вправ. Перша – біг із перешкодами. Сильнішими виявилися учасники з Перелюбської, Холминської та Корюківської ЗОШ№4 шкіл – з цієї вправи вони зайняли відповідно перше, друге та третє місця. Коли стали змагатися у вправах з м’ячами, на трибунах додалося уболівальників, які весело підтримували спортсменів. Атлети з Корюківської ЗОШ №1 вийшли на першу сходинку п’єдесталу, гімназисти стали другими, третє місце заслужено дісталося олександрівцям. Хороші спортивні досягнення демонстрували команди Прибинської, Козилівської, Сядринської, Охрамієвицької, Забарівської та інших шкіл, але їм інколи не вистачало зібраності та постійної стабільності, а тому втрачали час і результат мали дещо нижчий. У третій і четвертих вправах (ведення клюшкою м’яча, їзда на самокаті) кращі спортивні результати судді зафіксували за енергійними і гідними спортсменами з Олександрівської, Холминської, міських №1 та №4 шкіл та гімназії. Вони й здобули призові місця. А кращими стрибунами у мішках стали учні міської першої та Наумівської шкіл, у яких відповідно перше та друге місця. Досить гідно і зібрано виступили у цій вправі сядринці та олександрівці, які поділили між собою третє місце.
За підсумками змагань перше місце у команди Корюківської ЗОШ№1, яка отримала кубок і диплом від Чернігівського відділення Національного олімпійського комітету. Другими стали олександрівці, третіми – спортсмени Корюківської ЗОШ №4. Вони теж відзначені кубками і дипломами як переможці. Усі команди – учасниці заслужено отримали подарунки.

Залишити коментар