Першого вересня відкрився дитячий садок у Козилівці

Нарешті козилівська громада святкує новосілля. Ще 2009 року розпочалася реконструкція дошкільного закладу в їхньому селі, розрахованого на 40 вихованців. Коштів на це пішло немало – 2,7 мільйона гривень. Наразі в «Калинці» сформовано першу групу з 20 хлопчиків і дівчаток, якими опікуватимуться завідувачка Світлана Солохненко і вихователька Катерина Тоніца. А загалом, завдяки зведенню дитсадка, нову роботу отримали шестеро селян.55_1 55_2

На урочистому відкритті дошкільного закладу були присутні почесні гості: народний депутат України Анатолій Євлахов, перший заступник голови облдержадміністрації Леонід Сахневич, начальник управління капітального будівництва облдержадміністрації Людмила Шкурко, заступник на­чальника управління освіти і науки облдержадміністрації Микола Конопацький, депутат Чернігівської обласної ради Владислав Мозговий, голова районної державної адміністрації Олександр Савченко, начальник відділу освіти райдержадміністрації Лариса Остапенко, член наглядової ради ПАТ «Слов`янські шпалери-КФТП» Сергій Шолом.
«Я дуже радий, що є громади, які спроможні розвиватися, народжувати дітей, тому що для Чернігівщини, де складна демографічна ситуація, це актуальне питання», – зазначив у своєму виступі Анатолій Євлахов. Гості передали дитсадку різні подарунки. Народний депутат від себе особисто та ПАТ «Слов’янські шпалери – КФТП” – холодильник, постільну білизну, спортивні м’ячі. Добре відома своєю благодійністю фабрика переймається долею виховного закладу не вперше. Саме за її матеріальної підтримки було зроблено ремонт в приміщеннях та замінено сантехніку на загальну суму понад 200 тисяч гривень.
Щиру вдячність від імені громади висловив сільський го­лова Петро Рубець. «Сьогодні здійснилась багаторічна мрія батьків та дітей нашої громади. Дякую всім, хто не залишився осторонь та об`єднав зусилля на благо дітей».

Залишити коментар