Під прапорами, з любов`ю і під ритми „Колекції”

DSC_0003

фото автора

29 червня на центральній площі міста Корюківка святкувала День молоді. У цьому році, як і торік, свято відбулося завдячуючи творчій ініціативі працівників районного центру соціальних служб для дітей, сім`ї та молоді та культури.

 Якщо у минулому році організаторів Дня молоді підтримала міська влада, то у цьому – плече підставили спонсори, серед яких левова частка належить благодійному фонду „Слов`янський” на чолі з Тамарою Бондар. Святу відбутися допомогли також приватні підприємці міста: Ганна Станіславська, Сергій Луговець, Світлана та Олександр Олексієнки, Анатолій Лесуненко, Володимир Штанько, Леонід Неживий, Леонід Купрієнко та Артем Грось.

Святкова програма розпочалася із невеличкого імпровізованого параду байкерів, у якому взяли участь 23 шанувальника двоколісної техніки. Очолив колону Ігор Науменко зі своїм сином Денисом. Під прапорами рідної країни хлопці проїхалися площею.
У офіційній частині урочисто нагородили грамотами райдержадміністрації з нагоди Дня молоді кращих з кращих. Привітав нагороджених і всю молодь міста від імені високопосадовців району керівник апарату РДА Олександр Безнісько. На жаль, більше нікого з владних мужів молодь на своєму святі не побачила. Проте, воно продовжилося чудовою концертною програмою, яку підготували працівники культури на аматори міста. Ведучі – фахівець із соціальної роботи центру соціальних служб Тетяна Гаврилюк та студент чернігівського вишу Сергій Власенко і пісні послухати пропонували, і до танцю запрошували. Дарували свої пісенні привітання вокальний ансамбль „Барви”, зразковий вокальний ансамбль „Ритм”, народний аматорський ансамбль „Чарівна”. Приємно порадували сольними піснями Анна Холявко, Іван Кошовий, Аліна Коробко, Марина Ічанська, Аделіна Лопачук, Тетяна Ліра, Олеся Кравченко та Євгенія Фролова. Спеціальними гостями стали місцеві рок-музиканти Максим Кожем`яко та Юрій Заєць.
А ще центр соціальних служб подбав про розваги – у конкурсі „Щасливчик” змогли взяти участь усі, кому виповнилося 18. Десять яскравих повітряних кульок було сховано на площі. Треба було їх розшукати, привітати усіх зі святом і отримати подарунок. Бажаючих було чимало, проте одну кульку з десяти так і не знайшли.
А поки доросліші розважалися, для дітей на прощі та у парку працювали ігрові майданчики з батутами, гірками та солодкою ватою, яка, до речі, у цьому році продавалася по вісім гривень. Як зазначили „мамочки” – дешевше, ніж на кінних перегонах, і за такою ж ціною, як у минулому році. Ціна на атракціони також не виросла. Яскраві кульки продавалися по п`ять гривень.
Родзинкою свята стало зізнання у коханні, таємницю якого для дівчини, котрий воно було адресовано – Яни Олійник, таки вдалося зберегти. Яну направили на сцену з виграшною кулькою. Ось тут все і сталося. Заревіли мотори мотоциклів, і разом з байкерами, до сцени під`їхав її коханий Дмитро Одерій, з трьома трояндами у руках, він зізнався їй у коханні та запропонував стати його дружиною. Дівчина погодилася. Злегка відкривши завісу, скажу, що з датою весілля молодята визначилися вже давно, але попри все було дуже приємно спостерігати за тими емоціями, яким наповнилося все навкруги. У нашому житті останнім часом так мало позитивного.
Святкування продовжилося дискотекою під ритми естрадного гурту „Колекція”.

DSC_0011 DSC_0010 DSC_0009 DSC_0008 DSC_0007 DSC_0006 DSC_0005 DSC_0004 DSC_0002 DSC_0001

Залишити коментар