Під стрімкими вітрилами творчості…

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

За роялем – Юлія Музиченко, поруч її викладач Ірина Мостович / фото автора

Два відділення цього навчального закладу (образотворчого мистецтва та музичного), що працює за напрямками мистецької освіти, відвідують близько 260 учнів. Юні художники, музиканти, вокалісти під наставництвом умілих педагогів кожного року здобувають не лише навички майстерності, але й відзнаки за свої творчі результати…

На перший погляд вони – наче дві добрі подруги. Обидві юні, усміхнені, приязні, натхненні… Хоча одна з них уже дев’ятий рік працює у своїй рідній школі (яку теж закінчила свого часу) викладачем класу фортепіано, а друга є її здібною ученицею.
Дев’ятикласниця міської ЗОШ №1 Юлія Музиченко – цього року вже випускниця школи мистецтв. Готується вступати до Чернігівського музичного училища імені Левка Ревуцького. І з неабияким дівочим “приданим”! Протягом навчального року вона побувала на кількох творчих “оглядинах”. У жовтні відвідала фестиваль-конкурс молодих виконавців імені Кирила Розумовського у місті Батурині. Грала на фортепіано у гетьманському палаці. А в березні Юля виборола друге місце у обласному конкурсі виконавців на музичних інструментах серед шкіл естетичного виховання.
А ось 10-13 травня Юлія разом зі своїм педагогом Іриною Мостович побували на Всеукраїнському юніорському конкурсі вокальної, диригентської та інструментально-виконавської майстерності, який проводився на базі Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя. З’їхалися сюди 156 учасників з усіх куточків країни – від Чернігова та Києва – до Одеси і Донецька… Корюківчанки були у захваті від виступів, обидві розповідають про ті чотири мистецькі дні із сяючими від захоплення очима! Там був просто феєрверк позитивних емоцій! Молодіжні хори, оркестри, концерти і майстер-класи, знайомства з сучасними віт­чизняними музикантами і композиторами, лауреатами міжнародних та республіканських конкурсів… Останнього дня відбувся концерт на здобуття Гран-прі. У номінації фортепіано Юлія набрала 95 балів зі 100 можливих і отримала Золотий диплом! Дівчина каже, що складно передати почуття щастя, котре її охопило тоді! Ті конкурсні дні залишаться в її пам’яті назавжди. І вона дуже вдячна Ірині Сергіївні за знання, підтримку і напутні слова. Без віри учителя учениця не досягла б таких вершин. А Ірина у свою чергу бажає Юлії нових творчих успіхів й подальших перемог!

Наполеглива праця, натхнення і здібності вчителів та учнів  приносять нам успіхи!

– Дійсно, одним із основних показників роботи педагогічного колективу є участь учнів у різноманітних творчих змаганнях. Кожного навчального року викладачі готують дітей, наприклад, до обласних конкурсів, оглядів, олімпіад, виставок… У районній газеті усе це висвітлюється. І в школі проводяться різні заходи. Скажімо, у квітні були підсумковий звітний концерт і виставка, присвячені 200-річчю Тараса Шевченка. Ще брали участь в акції “Тисяча малюнків – за єдину Україну!”. Діти малювали, потім ці роботи передали в Чернігів, а звідти – посольству Російської Федерації у Києві.

Виставки робіт наших учнів проводилися також у музеї, бібліотеках, школах і навіть у територіальному центрі – для людей похилого віку. У нас і батьківські збори відбуваються з концертами. Кожна дитина, кожен юний талант може себе показати. У квітні проводили академічні концерти у школі та її філіалах в селищі Холми, селах Сядриному і Наумівці. Дуже вдячна своєму колективу за творчу роботу, ентузіазм і оптимізм, вдячна за підтримку батьків, що допомагає працювати всупереч кризовому і воєнному становищу… Цього року проводжаємо у цей складний світ дванадцятеро наших випускників, вісім музикантів і четверо художників. Хай їм щастить у житті й творчості!

OLYMPUS DIGITAL CAMERAДиректор Корюківської школи мистецтв ім. О.Корнієвського  Алла Сухомлин

 

2 коментарів

 1. Котигорошко говорить:

  Дитячі пісні українською мовою на «Яскравому Радіо»!
  Відтепер щодня:
  • о 16:00 — півгодини веселкових хітів на дитячій дискотеці
  • о 20:45 — казочка на добраніч у супроводі ніжної колисанки «Рученьки, ніженьки, лагідні очі»!
  Вмикайте «Яскраве Радіо» співайте з вашими дітьми українські пісні, адже це так важливо! http://radio.vobu.com.ua/

 2. jidai говорить:

  Что это за коммментарии? Или это реклама все равно где?

Залишити коментар