Підтримка воїнів, які перебувають у зоні АТО

01_новый размер

Джип від Анатолія Євлахова

Воїни з Чернігівщини, які беруть участь в антитерористичній операції у Східній Україні, добре знають, що до роботи у 207 виборчому округу приступив наш земляк, народний депутат Верховної Ради України Анатолій Євлахов. З перших днів зарекомендував себе активним народним обранцем. Цікавиться подіями, що відбуваються у семи районах округу, містах і сільських населених пунктах, у яких побував ще у період виборчої кампанії.

Його цікавлять проблеми у промисловості, сільському господарстві, в освіті, медицині, спорті… Усе це бере до уваги, щоб при нагоді підтримати, допомогти, розібратися, посприяти. Та найбільше народний депутат звертає увагу на те, як розгортаються події у зоні антитеростичної операції. Анатолій Євлахов говорить:
– Саме там, у гарячих точках на сході держави, вирішується доля територіальної цілісності України, східного кордону та забезпеченості нашої армії. Оснащення її, теплий одяг у зимовий період, хороший автотранспорт для виконання оперативних завдань – це так важливо. І це я добре розумію. Тому продумую, як і чим допомогти першочергово. До мене ще місяць тому звернулися воїни одного великого підрозділу, який формувався на Чернігівщині, тут зміцнювався. Але на сході наші воїни втратили кращий автотранспорт, частину бойових машин. Якщо деякі танки, бронетранспортери відремонтували, то зі швидкими автівками – проблеми. Отже, я пообіцяв: « З автотранспортом, який вкрай потрібен для виконання бойових завдань, допоможу».
До Корюківки автомобіль марки «Опель Фронтера» прибув 15 грудня. Його прикрашав великий Державний прапор. З нього вийшли троє воїнів міцної статури у камуфляжному одязі. Знайомимося: командир Олег, і два солдати – Юрій, Борис.
Командир і хлопці розповіли:
– Ми спочатку кілька місяців перебували у Гончарівському, де отримали хорошу підготовку. А ще там брали участь у спеціальних навчаннях. Інші наші товариші ремонтували техніку, допомагали, щоб вона на схід надійшла вчасно. Потім окремі наші підрозділи перебували на півночі України, допомагали в охороні і зміцненні кордону, блокуванні головних доріг на випадок, коли окупанти наступатимуть.
Майже шість місяців їх великий підрозділ перебуває на сході України, у гарячих точках. Неодноразово брали участь у бойових оперціях, знищуючи значні сили набридливих терористів. Сказали воїни і про те, що джипа від депутата вони отримали раніше, і він уже допомагав виконувати бойове завдання. Тепер вони в одному надійному регіоні його підремонтують – і знову до місця перебування підрозділу. Нинішній період вони не можуть назвати перемир’ям, оскільки окупанти поводять себе дуже нахабно – обстрілюють українські підрозділи, які відстоють територіальну цілісність держави.
Народний депутат Анатолій Євлахов високо оцінив те, як відважно і героїчно воюють на сході воїни, які призвані з Чернігівщини, зокрема і з Корюківського району. Сказав, що кожне звернення наших бійців, з райвійськкоматів виборчого округу №207, де він обраний, не залишає без уваги. Над цим працюють і його помічники. І майже кожного разу, дізнавшись про наболілі проблеми, каже їм: «Допоможемо. Тут не відмовиш…»
Отже, і цього дня він передав швидкісного джипа воїнам, які несуть службу, беруть участь у боях з окупантами. З посланцями зі сходу довго бесідував, хотів дізнатися, у чому ще у них потреба. На згадку народний обранець сфотографувався з ними.03_новый размер

 

02_новый размер

Фото Віталія Остапенка

 

Фото надане Борисом, нашим землякои-корюківчанином , який перебуває у зоні АТО

 

Фото-0018_новый размер Фото-0017_новый размер Фото-0016_новый размерФото-0015_новый размерФото-0014_новый размерФото-0012_новый размерФото-0011_новый размерФото-0020(1)_новый размер

 

 

 

Залишити коментар