Пішов пішки на Щорс і загинув під колесами…

Водій Григорій – людина уважна і турботлива, пізньої ночі 31 липня повертався до Корюківки. Їхав з невеликою швидкістю, прискіпливо дивився на дорогу. Ще здалеку фари освітили якийсь великий сірий клунок. Він аж здригнувся – зменшив швидкість. Під’їхавши ближче, помітив нерухоме тіло.

«На дорозі Корюківка – Маховики мертва людина. Поруч – черевики, у різних місцях сліди крові», – повідомив до корюківської міліції. За десять хвилин він був біля приміщення райвідділу. На цей час слідчо-оперативна група уже була готова до виїзду. А шофер-свідок підказував точніше, де саме на дорозі перебуває тіло, як його відшукати.
До розслідування пригоди задіяли кращих оперів карного розшуку, державтоінспекторів та слідчих. Коли прибули на місце, перед ними постала жахлива картина: на проїжджій частині на лінії поздовжньої розмітки лежить тіло чоловічої статті без ознак життя. Воно – жорстоко понівечене автомоблем, і не тільки: права нога відірвана, а руки – у багатьох місцях деформовані та переламані. Тут же на дорозі виявили шматки м’язової тканини людини та кістки. Хто ж цей постраждалий? Щоб житель Корюківки? Допоміг мобільний телефон, який тут валявся: зателефонували – встановили особу потерпілого, він – житель Чернігова. Поруч знайшли осколки скла та пластмасові частини від автомобіля. Начальник відділу карного розшуку Ігор Лещенко зробив припущення: «Схоже, уламки скла від легкового автомобіля».
Крок за кроком розслідування і окремі факти підказали, що постраждалий Микола, 1975 року народження, приїздив до Корюківки на день народження доньки (у минулі роки у нашому місті проживав). Святкування дати рідної особи затягнулося до півночі, а потім – зайшов нібито до знайомих і подався за місто у напрямку Щорса. Не зміг сісти на попутний транспорт, отже, пішов. На третьому чи четвертому кілометрі захотілося спати, і він, добре сп’янілий, ліг на дорозі, підклавши руки під голову.
Правоохоронці понад дві години шукали винуватця пригоди. Розділившись на групи, кілька автомобілів об’їжджали двори, придивлялися до легкового автотранспорту, що стояв на вулицях. Напружене і виснажливе розслідування не давало навіть найменших результатів. Проте державтоінспектори і слідчі були оптимістично налаштовані: «У нас ще лишилися шанси. Інтуїція підказує, що знайдемо». Дійсно, на одній з віддалених від центру вулиць біля двору знайшли іномарку. А в неї пошкоджений низ бампера, права протитуманна фара, радіатор. Водій її – теж житель Чернігова, середнього віку. Він зізнався: «Їхали ми дуже швидко, пізно побачив, що лежить людина серед дороги, руки під головою. Удар… Дуже злякався… Тому й поїхав. Не підходив до постраждалого».
Автомобіль було доставлено на штрафмайданчик міліції для проведення усіх можливих експертиз.

Залишити коментар